Adopcja wirtualna to rodzaj adopcji internetowej na odległość. Jeżeli chcesz pomóc naszym psiakom, ale nie możesz przygarnąć ich z różnych względów- możesz zostać wirtualnym opiekunem psa.

Adopcja wirtualna polega na comiesięcznych wpłatach zadeklarowanej kwoty na podstawowe utrzymanie wybranego pieska, na jego sterylizację czy kastrację (co na dzień dzisiejszy jest priorytetem by ograniczyć wciąż rosnącą liczbę bezdomnych zwierząt). Pieniądze te również wspomogą rozbudowę schroniska, tak by psiaki żyły w lepszych warunkach. Jeżeli zdecydujesz się na wirtualną adopcję, obok opisu pieska pojawi się informacja o wirtualnym opiekunie.
Jako opiekun możesz nadać pieskowi imię.

 

Jeśli zdecydujesz się na adopcję skontaktuj się z nami -> Kontakt by upewnić się czy dany piesek nie jest zarezerwowany do adopcji lub czy właśnie nie znalazł nowego właściciela.

Co jakiś czas postaramy się wysyłać informację o psiaku wraz z fotkami.

Psiaki do adopcji znajdują się w galerii „Adopcje”-> suczki, psy oraz koty.
Jeśli przy zwierzaku nie ma informacji o wirtualnym właścicielu, oznacza to, że najprawdopodobniej możesz się nim zaopiekować. Nie zapomnij więc przejrzeć tej galerii.

Najważniejsze jest jednak dla nas znalezienie domów dla psów i kotków, dlatego zastrzegamy prawo oddania zwierzaka do adopcji prawdziwej, nawet jeżeli ma on wirtualnego opiekuna. Wtedy, jako wirtualny opiekun, zostaniesz poinformowany o adopcji twojego zwierzaczka, możesz wówczas podjąć się adopcji innego psa lub zrezygnować z dalszych adopcji wirtualnych.
Z wirtualnej adopcji można zrezygnować w dowolnej chwili pamiętając o poinformowaniu schroniska.

Pobierz materiały – wydrukuj je i powieś w swojej szkole lub firmie – nie wstydź się – ZMIENIAJ ŚWIAT Z NAMI.

Plakat akcji nr1 -do pobrania Plakat akcji nr2 -do pobrania
Ulotka str.1 -do pobrania Plakat str.2 -do pobrania