Aslan

Aslan

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 01/2018 .
  • Waga: 18 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

ASLAN
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 01/2018
WZROST: OK. 48 CM
WAGA: OK. 18 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT

Aslan trafił do schroniska z ulicy. Nie wiadomo dlaczego psiak błąkał się sam po ulicy.

Aslan to sympatyczny pies o przepięknej urodzie, który kocha wszystkich. Wprawdzie w kontakcie z nowymi osobami bywa lekko nieśmiały, ale szybko można go przekonać do siebie dobrym jedzeniem lub długim spacerem. Aslan to pies wesoły, który lgnie do ludzi, uwielbia ich obecność. Jest pieszczochem, lubi być głaskany, sam doprasza się o przytulanie. Ma w sobie sporo pozytywnej energii, którą zaraża innych. Jednak gdy tylko zostaje sam w boksie jego uśmiechnięty pyszczek smutnieje. Widać, że bardzo potrzebuje bliskości człowieka. To pies kontaktowy, przyjazny i radosny. Jest zapatrzony w swojego przewodnika, jest oddany i skory do pracy.

Aslan może trafić do domu aktywnego, długie spacery sprawiają mu ogromną radość, wszystko go interesuje, lubi węszyć w trawie, wszędzie go pełno. Ma sporo energii, jest żywiołowy, będzie idealnym kompanem długich pieszych wycieczek lub wypadów w góry. Ruch na świeżym powietrzu to coś, co Aslan uwielbia. Może być także towarzyszem amatorskiego biegania. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, jest psem zrównoważonym i karnym.

Aslan ma pozytywny stosunek do innych czworonogów. Gdyby miał zamieszkać z drugim psem, na pewno lepiej byłoby gdyby zamieszkał z suczką. W nowym domu może być także jedynym pupilem.

Wydaje się być psem domowym, musiał mieszkać wcześnie w domu. W pomieszczeniach jest grzeczny, potrafi zachowywać czystość, nie niszczy. Zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne nie stanowią większego problemu.

Ten przepiękny kundelek zasługuje na dobry i kochający dom, który już nigdy go nie porzuci. Aslan będzie oddanym i wiernym przyjacielem całej rodziny, a do nowego domu na pewno wniesie sporą dawkę radości i pozytywnej energii.


Dodatkowe Informacje

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/ajqip1BegLcdnFx77

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1002749279819050/

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet