Badi

Badi

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 06/2009 .
  • Adopcja: 11 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
BADI (DIOBLIK)
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 06/2009
WZROST: OK. 35 CM
WAGA: OK. 11 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: NIE NADAJE SIĘ DO DOMU Z DZIEĆMI
 
Badi został odebrany interwencyjnie, jego właścicielka porzuciła go u osoby niepełnosprawnej, która sobie z psem nie radziła.
 
Jego początki w schronisku nie były łatwe, pies nie pozwalał do siebie podejść i był bardzo nieufny. Z czasem zaczął przekonywać się do pracowników i wolontariuszy, zrobił ogromne postępy i otworzył się na kontakt z człowiekiem. Dziś to pies, który nawet na widok nawet obcych osób cieszy się i przybiega się przywitać. Lubi przebywać w towarzystwie ludzie, pięknie pracuje za smaczki, jest zapatrzony w swojego przewodnika. Jednak z powodu przykrych doświadczeń, których doznał w poprzednim domu powinien trafić do osoby doświadczeniem, a przyszły opiekun musi być gotowy na ewentualną pracę z behawiorystą.
 
Badi lubi ruch na świeżym powietrzu, chętnie uczestniczy w długich spacerach z wolontariuszami, widać, że maksymalnie się wtedy odpręża. Ładnie skupia swoją uwagę na człowieku, potrafi ładnie chodzić na smyczy. Jest wesoły i zawsze chętny do zabawy, uwielbia bawić się zabawkami i aportować. Piłeczka to jego ulubiona zabawka, z którą niemal się nie rozstaje
.
Widać, że Badi to typowo domowy pies, lubi miękkie legowiska, zachowują czystość, dobrze czuje się w pomieszczeniach. Zna podstawowe zasady panujące w domu, bez problemu szybko odnajdzie się w domowych warunkach.
 
Badi ma dobry kontakt z innymi psami, podczas spacerów nie reaguje na przechodzące obok psy. Może zamieszkać z suczką, jednak psy powinny zapoznać się przed adopcją.
 
Badi na pewno w stabilnym i doświadczonym domu będzie psem zrównoważonym, wystarczy dać mu szansę. Mamy nadzieję, że pomimo swoich trudnych doświadczeń skradnie komuś serce i uda mu się jeszcze zaznać domowego ciepła i opieki człowieka.
Dodatkowe Informacje

WIRTUALNA ADOPCJA:
GRAŻYNA KOŁODZIEJ
Kontakt w sprawie adopcji:
Ania: 725 313 375
 
 
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet
Skip to content