Balbina

Balbina

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 07/2019 .
  • Adopcja:
  • PRZYJAZNY DLA INNYCH ZWIERZĄT
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY

BALBINA
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 07/2019
WZROST: OK. 45 CM
WAGA: OK. 19 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT

Balbina do schroniska trafiła z ulicy. Była bardzo wystraszona i nieufna. Miała zaniedbaną i brudną sierść.

Pierwsze chwile Balbiny w schronisku były dla niej ogromnym stresem, bardzo się bała, uciekała i nie chciała kontaktu z człowiekiem. Jednak powoli z dnia na dzień zaczęła otwierać się na ludzi. Nadal w pierwszym kontakcie z nową osobą jest wycofana. Do osób, które zna chętnie przybiega się przywitać i cieszy się na ich widok. Dzięki pracy wolontariuszy i pracowników schroniska Balbina zrobiła duże postępy i radzi sobie coraz lepiej, jednak wciąż wymaga sporej ilości pracy i cierpliwości. Balbina jest sunią spokojną, łagodną i przyjaźnienie nastawioną. Lubi być głaskana, ale pod warunkiem, że robi to znajoma osoba. Lubi dobre jedzonko, więc za pomocą psich przysmaków lub mokrej karmy można szybko zdobyć jej zaufanie.

Ze względu na młody wiek Balbina może trafić do aktywnej rodziny. Lubi ruch na świeżym powietrzu. Widać, że spacery sprawiają jej ogromną przyjemność i bardzo ją relaksują. Będzie dobrą towarzyszką podczas wypraw górskich i innych pieszych wycieczek. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, podczas spacerów nie zwraca uwagi na przechodzące obok inne czworonogi.

Balbina dobrze czuje się w towarzystwie innych psów, ma z nimi świetny kontakt. Ma raczej uległy charakter, jest bezkonfliktowa, z pewnością może zamieszkać w domu z drugim psem, może być również jedynaczką.

Balbina z pewnością miała kiedyś dom, ponieważ dobrze czuje się w pomieszczeniach, zachowuje czystość. Nie jest szczekliwa, nie niszczy, lubi miękkie legowiska i wygodę. Nie powinna mieć problemów z zostawaniem w domu. Dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.

Balbina potrzebuje domu cierpliwego i spokojnego, który da jej czas na aklimatyzację w nowym miejscu. Przy odpowiednim podejściu szybko powinna otworzyć się na nowych opiekunów. Mamy nadzieję, że ta wspaniała sunia w nowym domu zazna miłości i domowego ciepła.

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Aneta: 791 026 277

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/FGsrmgmQPQm35Jp68

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1447870532190577/

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357 

Skip to content