Bercik

Bercik

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 07/2011 .
  • Waga: 12 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
BERCIK
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 07/2011
WZROST: DO 40 CM
WAGA: 12 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT
 
Bercik został odebrany interwencyjnie osobie, która go bardzo zaniedbała. Jego sierść była brudna i skołtuniona. Miał alergiczne pchle zapalenie skóry, biedaczek cały czas się drapał. Nie wiemy jak długo był w takim stanie. Natychmiast podjęliśmy leczenie i Bercik szybko wrócił do formy. Po wizycie u psiego fryzjera odzyskał piękny wygląd i dzisiaj po zaniedbanym psie nie ma już śladu.
 
Bercik jest łagodnym i spokojnym starszym psem. Lgnie do człowieka, cieszy się na odwiedziny i wspólny spacer. Lubi być głaskany, a kontakt z ludźmi sprawia mu przyjemność. Nie jest psem wymagającym sporej uwagi, nie jest nachalny, ale lubi przebywać w towarzystwie ludzi.
 
To już psi senior, jednak wiek nie przeszkadza mu w spacerach. Chętnie wychodzi na spacery z wolontariuszami. Ruch na świeżym powietrzu sprawia mu dużo radości, bardzo się cieszy gdy opuszcza schroniskowy boks. Bercik ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Nie reaguje na przechodzące obok psy. Nie powinien trafić do bardzo aktywnego domu, nie jest psem wymagającym sporej dawki ruchu.
 
Bercik jest pozytywnie nastawiony w stosunku do innych czworonogów, ale są też takie samce, które mogą nie przypaść mu do gustu. Z suczkami dogaduje się wzorowo. Może zamieszkać w domu z psem lub suczką, psy na pewno muszą zapoznać się przed adopcją.
 
Bercik mieszkał do tej pory w mieszkaniu, więc zachowuje się jak pies typowo domowy. Potrafi utrzymywać czystość, dobrze czuje się w pomieszczeniach. Jak na starszego psa przyszło lubi wygodę i miękkie legowiska. Nie jest szczekliwy. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
To wspaniały pies, który swoje ostatnie lata życia powinien spędzić w kochającym domu, a nie w schroniskowym boksie. Jak każdy senior wymaga szczególnej opieki i miłości. Mamy nadzieję, że ktoś o dobrym sercu pochyli się na jego losem i zabierze Bercika do domu, gdzie będzie mógł cieszyć się psią emeryturą.
 
 
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość