Czapi

Czapi

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 01/2012 .
  • Adopcja: 13 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
CZAPI
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 01/2012
WZROST: OK. 40 CM
WAGA: OK. 13 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT
 
Czapi trafił do schroniska jako młody pies, na dom czekał długo, ale w końcu się udało. Myśleliśmy, że Czapi będzie już szczęśliwy. Niestety los chciał inaczej. Po wielu latach od adopcji jego opiekunka trafiła do szpitala w ciężkim stanie, a rodzina odwiozła go do schroniska. Gdy zobaczyliśmy Czapiego byliśmy rozczarowani brakiem opieki i troski, jaką wykazała się opiekunka psa. Czapi nie był zadbany. Zapewne nie ma złych doświadczeń z człowiekiem i był dobrze traktowany, jednak sierść była w kiepskiej kondycji, miał silny kamień na zębach, nadwagę i przerośnięte pazury. Nie tak powinien wyglądać szczęśliwy psi seniorek w kochającym domu.
 
Czapi to piesek bardzo wdzięczny i oddany. Kocha ludzi, uwielbia być blisko człowieka. Z radością wita się z pracownikami i wolontariuszami schroniska. Jest otwarty, towarzyski, szuka kontaktu z ludźmi. Ciężko jest przejść obok niego obojętnie, bo w schroniskowym boksie jest smutny, może jeszcze czeka aż jego pani wróci po niego. Czapi potrzebuje opiekuna, który zapewni mu dobry i kochający dom. Powinien trafić raczej do spokojnej rodziny, która zna potrzeby starszego psa.
 
Czapi lubi ruch na świeżym powietrzu, chętnie uczestniczy w długich spacerach z wolontariuszami. Widać, że maksymalnie się wtedy odpręża. Ładnie skupia swoją uwagę na człowieku, potrafi chodzić na smyczy. Jest wesoły i zawsze chętny do zabawy, uwielbia bawić się zabawkami i aportować.
 
Psiak ogólnie ma dobry kontakt z psami i jest towarzyski, ale bywają takie czworonogi, których może nie polubić. Jeśli miałby zamieszkać w domu z drugim psem lub suczką psiaki powinny zapoznać się przed adopcją.
 
Czapi lubi miękkie legowiska, potrafi utrzymywać czystość, dobrze czuje się w pomieszczeniach. Zna podstawowe zasady panujące w domu. Bez problemu szybko odnajdzie się w domowych warunkach. Poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Czapi będzie idealnym psem rodzinnym. Zasłużył dobrą psią emeryturę u boku kochającego człowieka. Mamy nadzieję, że tym razem nowy opiekun już go nie zawiedzie i zapewni mu odpowiednią opiekę i miłość do końca jego dni.
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Ania: 725 313 375
 
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content