Demi

Demi

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 08/2013 .
  • Adopcja: 7,5 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
DEMI
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 08/2013
WZROST: DO 35 CM
WAGA: OK. 7,5 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO DZIECI: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI POWYŻEJ 7 LAT
 
Na początku sierpnia br. pewien mężczyzna przyprowadził do schroniska psa twierdząc, że od kilku dni obserwuje jak błąka się po jednym z osiedli. Jak udało nam się ustalić sunia nazywa się Tosia, a mężczyzna, który ją oddał to prawdopodobnie jej właściciel. Pan podczas przyjmowania psa do schroniska w bezczelny sposób skłamał podając swoje nieprawdziwe dane. Podejrzewamy jednak kim jest „kochający” opiekun Tosi. Sprawa została zgłoszona odpowiednim służbom, więc mamy nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość, choć wiele lat cierpienia tej biednej suni nie cofniemy. Demi, bo takie imię dostała w schronisku (nowe życie = nowe imię ), trafiła do nas skrajnie zaniedbana, wychudzona, chora i ledwo stojąca na łapkach (zaburzenia równowagi). Miała zmiany skórne na całym ciele i wiele otwartych ran.
 
Dzisiaj Demi wraca powoli do zdrowia, rany się zagoiły, a sierść odrosła- dzięki współpracy kilka weterynaryjnych specjalistów, których regularnie odwiedza. Patrzymy na jej walkę o powrót do sprawności i bardzo jej kibicujemy. Demi dzielnie znosi wizyty u weterynarzy i zabiegi na bieżni wodnej. Ma się coraz lepiej, zaczęła biegać i cieszyć się życiem.
 
O takim psie jak Demi można napisać sporo dobrego. To bardzo wesoła i energiczna sunia, która ma ogromną potrzebę kontaktu z ludźmi. Szczekaniem bardzo doprasza się o uwagę człowieka. Jest towarzyska, miła i zawsze pozytywnie nastawiona. Jest psem zrównoważonym i zapatrzonym w swojego przewodnika, ale nie jest przekupna i bywa uparta. Mocno się przywiązuje, będzie bardzo wierna i oddana przyszłym opiekunom. Lubi dzieci, nadaje się na psa rodzinnego. Jest psem inteligentnym i odpowiednio motywowana będzie się szybko i chętnie uczyła.
 
Demi pomimo wieku jest energiczna, ciężko jej ustać w miejscu, wszystko ją interesuje. Uwielbia długie spacery, podczas których węszy i z radością buszuje w trawie. Ładnie chodzi na smyczy. Nie nadaje się już na górskie wędrówki, ale zdecydowanie potrzebuje długich spacerów. Ładnie chodzi na smyczy, nie reaguje na przechodzące obok inne czworonogi, czasem obszczeka jakiegoś większego psa.
 
Z psami ma dobry kontakt, jest raczej uległa i nie wchodzi w konflikty z innymi psami z boksu. Potrafi zawierać psie przyjaźnie, nie pilnuje zasobów. Może zamieszkać w domu z psem lub suczką, akceptuje także koty.
 
Demi to pies domowy, lubi wygodę i ciepło. Ładnie zachowuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość. Lubi jeździć samochodem, nie ma choroby lokomocyjnej. Przy odpowiednim podejściu bez większych problemów pozwala sobie na zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne.
 
Szukamy dla tej małej cudownej suni odpowiedzialnej i kochającej rodziny, która zatroszczy się o nią i już nigdy nie porzuci. Demi będzie wspaniałą psią przyjaciółką na długie lata. Do nowego domu wniesie sporo pozytywnej energii.
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567 / Magda: 503 842 241
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content