Dolar

Dolar

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 03/2020 .
  • Adopcja: 13 kg
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
DOLAR
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 03/2020
WZROST: OK. 38 CM
WAGA: OK. 13 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT
 
Dolar trafił do schroniska z ulicy. Od początku był zadbany i przyjaźnie nastawiony w stosunku do pracowników i wolontariuszy.
 
To młody pies, który bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Lgnie do ludzi, wręcz doprasza się o uwagę człowieka, jest pieszczochem, bardzo lubi być głaskany. Ogromnie cieszy się na widok człowieka zbliżającego się do boksu. Jest przyjaźnie nastawiony w stosunku do ludzi, jednak to indywidualista, jest psem samodzielnym, sprytnym i pomysłowym. Dzięki swojej upartości stara się stawiać na swoim, dlatego wymaga domu konsekwentnego, który potrafi wytyczać granicę. Nie nadaje się na pierwszego psa w rodzinie, musi trafić na osobę z doświadczeniem. Praca z Dolarem jest łatwa i przyjemna, ponieważ to pies mądry i zapatrzony w swojego przewodnika. Potrafi skupić się na opiekunie, za swoje ulubione przysmaki zrobi wszystko. Uwielbia zabawę zabawkami, doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju zabawy z aportowaniem i szarpakami.
 
Dolar jest wesoły i energiczny, idealnie sprawdzi się w aktywnym domu. Z racji swojego młodego wieku potrzebuje dużej dawki ruchu, powinien trafić do rodziny, która lubi aktywne spędzanie czasu. Dolar uwielbia długie spacery, sprawdzi się podczas amatorskiego biegania i wędrówkach górskich. Ładnie chodzi na smyczy.
 
Ma dobry kontakt z psami. W boksie lubi poszaleć z innymi czworonogami, chętnie zaczepia je do zabawy. Podczas spacerów nie reaguje na przechodzące obok psy. W nowym domu może zamieszkać z psem lub suczką. Psy powinny zapoznać się przed adopcją.
 
Dolar jest psem domowym, dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi zachowywać czystość. Bez większego problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Dolar do nowego domu wniesie sporo pozytywnej energii. Będzie wspaniałym psem rodzinnym na długie lata. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie odpowiedzialnych opiekunów, którzy otoczą go miłością do końca jego dni.
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567
 
LINK DO WYDARZENIA:
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content