Dżeki

Dżeki

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 03/2019 .
  • Adopcja: 20 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO PSÓW: NEGATYWNY

DŻEKI
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 03/2019
WZROST: DO 50 CM
WAGA: OK. 19 KG (POWINIEN PRZYTYĆ OK. 5 KG)
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 LAT

Dżeki trafił do schroniska z ulicy. Na początku był zestresowany schroniskową, nową dla niego przestrzenią, a do ludzi podchodził z nieufnością. Potrzebował chwili, by odnaleźć się w nowym miejscu.

Dżeki to pies wesoły, inteligentny i zapatrzony w swojego przewodnika, zna podstawowe komendy. Za swoje ulubione przysmaki zrobi wszystko, uczy się chętnie i szybko opanowuje nowe umiejętności, z ochotą bierze udział w treningach i dobrze współpracuje. Dżeki zyskuje przy bliższym poznaniu, ponieważ w pierwszym kontakcie z nową osobą bywa nieufny. Jednak gdy kogoś lepiej pozna jest przyjacielski i towarzyski. Skacze z radości na widok znanej twarzy, chętnie przybiega się przywitać i pogłaskać. Szybko się przywiązuje, przy odpowiednim podejściu będzie lojalnym przyjacielem na długie lata. Pomimo licznych zalet i przyjaznego usposobienia nie nadaje się dla osób, które myślą o adopcji pierwszego psa. Powinien trafić na przewodnika zrównoważonego i konsekwentnego.

Dżeki to młody pies, który uwielbia ruch na świeżym powietrzu. Świetnie odnajdzie się w aktywnym domu do, który zapewni mu odpowiednią ilość spacerów. Kocha długie przechadzki, w trakcie których dużo węszy i buszuje w trawie. Zabawa zabawkami, spacery lub amatorskie bieganie to dla niego doskonały sposób na pozbycie się nadmiaru energii.

Z powodu braku odpowiedniej socjalizacji Dżeki dopiero uczy się nawiązywać poprawne relacje z psami. Podczas spacerów jest zainteresowany przechodzącymi czworonogami, potrafi pociągnąć w ich stronę. Przy odpowiednim podejściu powinien nauczyć się rezygnacji z takiego zachowania na rzecz spokojnego podglądania obcych psów. Na pewno wymagać to będzie pracy i zaangażowania ze strony nowych opiekunów. W nowym domu może być jedynakiem, może także zamieszkać ze zrównoważoną suczką podobnych rozmiarów. Psy powinny zapoznać się przed adopcją.

Dżekiego wydaje się być psem typowo domowym. Lubi miękkie legowiska, potrafi utrzymywać czystość, dobrze czuje się w pomieszczeniach, nie niszczy.

Liczymy, że ten fantastyczny psiak nie będzie musiał długo czekać na odpowiedzialny i kochający dom. Dżeki będzie bardzo oddanym i wiernym przyjacielem całej rodziny.

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Ania: 725 313 375 / Marta: 518 022 871

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/dWNhddbHHRK5YytU8

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/191286448047726/
https://www.facebook.com/events/1194702427294662/

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet
Skip to content