Elza

Elza

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 11/2020 .
  • Adopcja: 10 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

ELZA
MIESZANIEC  
WYSTERYLIZOWANA

WIEK: 11/2020
WZROST: 40 CM
WAGA: 10 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 6 LAT

 

Elza trafiła do schroniska z ulicy. Była zaniedbana, sunia utykała na przednią łapkę, która była dosyć mocno wykrzywiona. Po konsultacji ortopedycznej okazało się, że jest to stare złamanie, które źle się zrosło, ale łapa nie nadaje się już do operacji.

Elza od samego początku swojego pobytu w schronisku była bardzo przyjaźnie nastawiona w stosunku do pracowników i wolontariuszy. W boksie jest smutna, ale gdy tylko widzi znajomą twarz rozpromienia się. Sunia lgnie do wszystkich, dlatego tak trudno jest przejść obok niej obojętnie. Widać, że nie ma złych doświadczeń z człowiekiem. Szybko się przywiązuje, gdy przebywa z człowiekiem jest radosną i wesołą sunia, która bardzo łaknie kontaktu z ludźmi. Elza jest psem łagodnym i zawsze przyjaźnie nastawionym, nadaje się na psa rodzinnego. Do nowego domu z pewnością wniesie sporo pozytywnej energii. Sunia jest mądra, szybko się uczy, zwraca uwagę na przewodnika, więc nie powinna mieć problemów z nadrobieniem ewentualnych drobnych braków w wychowaniu. Ze względu na młody wiek warto poświęcić jej czas na naukę i ułożenie.

Elza to sunia młoda i energiczna, niestety ze względu na stare złamanie łapy nie nadaje się do sportowego trybu życia. Należy oczywiście zapewnić jej sporą dawkę ruchu, ale odpada amatorskie bieganie lub wypady w góry. Sunia uwielbia spacery, sprawiają jej przyjemność, uwielbia węszenie w trawie. Lubi zabawę zabawkami, chętnie aportuje.

Elza ma bardzo dobry kontakt z innymi psami. Jest łagodna i przyjazna, nie zaczepia, nie pilnuje zasobów. Świetnie sprawdzi się jako drugi pupil w rodzinie. Może być także jedynaczką.

Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym. Dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość, lubi wygodę. Ze względu na stare złamanie przedniej łapy nie powinna pokonywać sporej ilości schodów. Może zamieszkać w domu z ogrodem lub w mieszkaniu na parterze lub z windą.

Mamy nadzieję, że ta pozytywna sunia nie będzie musiała długo czekać na kochającą rodzinę. Nowym opiekunom z pewnością odwdzięczy się wiernością i miłością.

Dodatkowe informacje

Kontakt w sprawie adopcji:

Natalia: 504 725 567/ Magda: 503 842 241

 

LINK DO ALBUMU:

https://photos.app.goo.gl/mJRFsfrZXjRCZ8vUA

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1002749279819050/

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content