Falko

Falko

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 09/2020 .
  • Adopcja: 24 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
FALKO (FAFIK)
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 09/2020
WZROST: DO 56 CM
WAGA: OK. 24 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT
 
Falko został oddany do schroniska z powodów osobistych właściciela. Nie było w tym jego winy, po prostu sytuacja życiowa opiekuna zmusiła go do takiej decyzji. Od początku był ufny i przyjaźnie nastawiony w stosunku do ludzi i innych psów.
 
Falko to przepiękny i przesympatyczny mieszaniec teriera. To pies radosny i wiecznie czujny. Bystre spojrzenie i szybkie ruchy jasno sugerują, iż jest to bardzo spostrzegawczy pies, natychmiast reaguje na nowe bodźce. Z pewnością nie jest to typ psa flegmatycznego, jego żywiołowy charakter sprawia, że jest niemal w nieustannym ruchu. Uwielbia obecność człowieka i szybko się przywiązuje. Lubi być głaskany. Jest zapatrzony w człowieka, lubi psie przysmaki, więc nie jest trudno pozytywnie go zmotywować do współpracy. Radosne usposobienie, inteligencja oraz chęć do nauki sprawiają, że z łatwością zdobędzie nowe umiejętności. Ze względu na młody wiek wymaga ułożenia i raczej opiekuna z doświadczeniem. Nie nadaje się na pierwszego psa w rodzinie. Praca z nim musi być konsekwentna, ale i nastawiona na wzmocnienia pozytywne. Powinien trafić do osoby, która potrafi wytyczać granice i z konsekwencją podejdzie do jego ułożenia.
 
Falko ze względu na młody wiek nadaje się do aktywnego domu. Będzie dobrym towarzyszem długich pieszych wycieczek, sprawdzi się także w domu lubiącym sport. Będzie idealnym kompanem amatorskiego biegania i wspaniałym towarzyszem górskich wycieczek. Lubi zabawę, doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju zabawy z aportowaniem i szarpakami.
 
Falko lubi towarzystwo innych psów, zaczepia psy do zabawy. Gdy polubi jakiegoś czworonoga wygłupów i szaleństw nie ma końca. Może zamieszkać w domu z psem lub z suczką, ale lubi mieć swoje zdanie i ma raczej dominujący charakter. Psy powinny zapoznać się przed adopcją. Może być także jedynakiem.
 
Falko jest psem typowo domowym, do tej pory mieszkał w mieszkaniu. Dobrze czuje się w pomieszczeniach, utrzymuje czystość. Lubi być w cieple, uwielbia wygodę i legowiska. Przy odpowiednim podejściu bez większych problemów poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Falko będzie wspaniałym przyjacielem na długie lata. Mamy nadzieję, że szybko trafi do odpowiedzialnego domu, który poświęci mu czas na naukę i ułożenie.
 
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567 / Magda: 503 842 241
 
LINK DO ALBUMU:
 
LINK DO WYDARZENIA:
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content