Harry

Harry

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 12/2014 .
  • Adopcja: 8 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

HARRY

MIESZANIEC
WYKASTROWANY

WIEK: 12/2014

WZROST: OK. 33 CM
WAGA: OK. 8 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT

 

Harry to kolejny malutki psiak, który został znaleziony na ulicy. Był przywiązany do płotu ogródków działkowych. Osoba, która go znalazła odprowadziła go do schroniska. Pies był bardzo zaniedbany, wychudzony, miał wyłysienia. Był bardzo głodny i spragniony. W dniu przyjęcia był bardzo zestresowany, bardzo się bał i nie dawał do siebie podejść.

 

Jego początki w schronisku nie były łatwe, pies był bardzo nieufny. Z czasem zaczął przekonywać się do pracowników i wolontariuszy, szybko zrobił ogromne postępy. Otworzył się na kontakt z człowiekiem. Lubi przebywać w towarzystwie ludzi, pięknie pracuje za psie przysmaki, jest zapatrzony w swojego przewodnika. Jest psem karnym i posłusznym. Jednak z powodu przykrych doświadczeń, których zapewne doznał w poprzednim życiu powinien trafić do domu z doświadczeniem, a przyszły opiekun musi być gotowy na ewentualną pracę z behawiorystą. Harry potrzebuje cierpliwej rodziny, która da mu szansę. Gdy już zaufa będzie wiernym i oddanym przyjacielem na długie lata.

 

Harry lubi ruch na świeżym powietrzu, chętnie uczestniczy w spacerach z wolontariuszami. Najlepiej czuje się wśród osób, które zna. Ze znaną mu osobą spacery są dla niego przyjemne, bardzo się podczas nich relaksuje. Ładnie skupia swoją uwagę na człowieku, potrafi pięknie chodzić na smyczy. Zwraca uwagę na opiekuna i nie oddala się od niego, przywołany natychmiast przybiega.

 

Harry mógł mieć kiedyś dom, ponieważ zachowuje się jak domowy pies. Lubi wygodę i miękkie legowiska, potrafi zachowywać czystość, dobrze czuje się w pomieszczeniach. Bez problemu szybko odnajdzie się w domowych warunkach.

 

Dopiero poznajemy Harrego, ale wydaje się być dobrze nastawiony w stosunku do innych psów. W nowym domu na pewno może zamieszkać z suczką, jednak psy powinny zapoznać się przed adopcją.

 

Harry na pewno w stabilnym i doświadczonym domu będzie psem zrównoważonym, wystarczy dać mu szansę. Mamy nadzieję, że pomimo swoich trudnych doświadczeń uda mu się jeszcze zaznać domowego ciepła i opieki człowieka.

Dodatkowe informacje
 

Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/EFPKhapThoaJPnqJ7

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/events/1002749279819050/

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content