Hugo

Hugo

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 11/2020 .
  • Waga: 10 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

HUGO
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 11/2020
WZROST: OK. 35 CM
WAGA: OK. 10 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 7 LAT

Ten uroczy, młody pies trafił do schroniska z ulicy. Od samego początku był bardzo przyjaźnie nastawiony i otwarty na kontakt z pracownikami schroniska i wolontariuszami.

Hugo to wesoły i łagodny pies, który uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest ogromnym pieszczochem, z radością daje się głaskać i przytulać. Najchętniej nie odstępowałby człowieka na krok. Jak na młodego psa przystało jest energiczny i wszędzie go pełno, zawsze skory jest do szaleństw, wygłupów i zabawy. To pies przyjazny wobec ludzi i zwierząt, sprawdzi się w roli psa rodzinnego. Trzeba jednak pamiętać, że Hugo to jeszcze młody pies, który potrzebuje czasu na ułożenie i naukę. Jest towarzyski i zapatrzony w człowieka, za dobre psie przysmaki zrobi wszystko, więc nie jest trudno zmotywować go do współpracy. Jest bardzo mądry i szybko się uczy. Radosne usposobienie, inteligencja oraz chęć do nauki sprawiają, że z łatwością zdobędzie nowe umiejętności.

Hugo ze względu na młody wiek nadaje się do aktywnego domu. Będzie dobrym towarzyszem długich, pieszych wycieczek, sprawdzi się także w domu lubiącym sport. Jest zawsze gotowy wyrwać się z boksu na dłuższą przechadzkę, nadaje się na długie, piesze wędrówki. Będzie idealnym kompanem amatorskiego biegania lub wypadów w góry. Lubi zabawę, doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju zabawy z aportowaniem i szarpakami. Ładnie chodzi na smyczy.

Hugo lubi towarzystwo innych psów, nie jest konfliktowy, zaczepia psy do zabawy. Bez problemu może zamieszkać w domu z drugim czworonogiem. Może być także jedynym pupilem w rodzinie.

Hugo to pies typowo domowym, dobrze czuje się w pomieszczeniach, utrzymuje czystość. Jednak trzeba pamiętać, że to młody psiak, więc może wymagać jeszcze ułożenia i nauki. Z pewnością szybko nadrobi ewentualne braki w wychowaniu. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

Hugo to fantastyczny młody psiak, który zasługuje na najlepszy dom. Będzie wiernym i oddanym przyjacielem całej rodziny.

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241 / Natalia: 504 725 567


LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/qPG6mxit73vZrnvK9

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1002749279819050/ 

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet