Hultaj

Hultaj

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 01/2016 .
  • Adopcja: 25 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO PSÓW: NEGATYWNY

HULTAJ
MIESZANIEC TERIERA
WYKASTROWANY
WIEK: 01/2016
WZROST: OK. 50 CM
WAGA: 25 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEGATYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT

 

Hultaj trafił do schroniska z ulicy. Był zaniedbany, jednak jego łagodne i miłe usposobienie wskazuje, że nie miał złych doświadczeń z człowiekiem.

 

Hultaj w schronisku dał się poznać jako bardzo sympatyczny pies. Uwielbia kontakt z ludźmi, z radością wita człowieka w swoim boksie. To pies wierny i przyjacielski, a także ogromny pieszczoch. Nie przepuści żadnej okazji do głaskania. Spokój nie leży w jego naturze, jest energiczny i wesoły. Hultaj zna komendę „siad”, potrafi skupić swoja uwagę na człowieku, ale tylko wtedy, gdy nie jest rozpraszany przez wiele innych bodźców. Na spacerach trudniej jest mu skupić się na przewodniku, ale jest to do wypracowania. Oprócz obecności człowieka Hultaj uwielbia także jedzenie, więc nagradzany smakołykami jest skory do pracy.

 

Hultaj uwielbia ruch na świeżym powietrzu, z ogromną radością uczestniczy w długich spacerach z wolontariuszami. Ma sporo siły, potrafi pociągnąć na smyczy. Jest psem ciekawskim, wszystko go interesuje. Idealnie odnajdzie się w domu lubiącym długie wędrówki.

 

Hultaj nie ma zbyt dobrych relacji z innymi zwierzętami. Zapewne od szczeniaka nie był dostatecznie socjalizowany z psami, więc nie potrafi nawiązywać psich znajomości. Nowy opiekun z pewnością powinien popracować nad jego socjalizacją z innymi czworonogami. Rozpoczęliśmy już pracę w tym kierunku, by polepszyć jego kontakty z psami. W nowym domu powinien być jedynakiem.

 

Nie znamy przeszłości Hultaja, nie wiemy czy mieszkał kiedyś w domu. Nie boi się pomieszczeń, nawet dobrze się w nich czuje, lubi wygodę i miękkie legowiska. To bystry psiak, więc z pewnością szybko nauczy się zasad panujących w domu. Idealnie gdyby zamieszkał w domu z ogrodem, gdzie na większej przestrzeni czułby się lepiej, a i aklimatyzacja byłaby dla niego łatwiejsza. Bez większych problemów pozwala na zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.

 

Mamy nadzieję, że ten psiak o niesamowitej urodzie szybko znajdzie mądry i odpowiedzialny dom, który da mu czas na aklimatyzację w nowym miejscu i otoczy go miłością i odpowiednią opieką. Będzie wiernym oddanym przyjacielem całej rodziny.

Dodatkowe Informacje

WIRTUALNA ADOPCJA: 
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/1QtfYRhucuB6CM8w8

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1002749279819050/

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet
Skip to content