Iskra

Iskra

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 10/2012 .
  • Adopcja: 26 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: NEGATYWNY

ISKRA
MIESZANIEC OWCZARKA / HUSKY
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 10/2012
WZROST: OK 55 CM
WAGA: OK 26 KG
STOSUNEK DO PSÓW: W DOMU POWINNA BYĆ JEDYNYM PUPILEM, ACZKOLWIEK JEST DUŻA SZANSA NA TO, ABY MOGŁA ZAMIESZKAĆ Z DUŻYM, ZRÓWNOWAŻONYM SAMCEM
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: NIE POLECANA DO DOMU Z MAŁYMI DZIEĆMI

Iskra kiedy była szczeniakiem trafiła do jednego z okolicznych schronisk na śląsku. Śliczna, mała, czarna kuleczka wzbudzała duże zainteresowanie i szybko znalazła dom. Mijały lata aż w końcu nadszedł dzień kiedy sytuacja właścicieli zmieniła się i bez większego namysłu podając, absurdalny powód zdecydowali się oddać ją do schroniska. Bardzo przykry jest fakt, iż pies dla niektórych ludzi pomimo wielu lat wspólnego życia nic nie znaczy i są w stanie z dnia na dzień dosłownie się go „pozbyć”.

Iskra jest bardzo aktywną, ekspresyjną suczką, której nie poświęcono wystarczająco dużo czasu na odpowiednie wychowanie. Została oddana do schroniska pod byle pretekstem, prawdopodobnie jej opiekunowie nie radzili sobie z jej frustracją i nie potrafili zaspokoić jej potrzeb ruchowych. Iskra – jak samo imię mówi – dała się poznać jako bardzo towarzyska i pełna wigoru, pozytywna psina. Kocha ludzi, choć chyba nikt nie pokazał jej jak można się bawić. Na psy reaguje dość nerwowo, spina się i zaczyna szczekać, ale potrafi iść ładnie w stadzie psów i będzie pracowała nad socjalizacją. Kiedy bardzo jej ma czymś zależy, to potrafi nawet wyjść z szelek, byle osiągnąć cel. Zostanie wydana jedynie do domu, który będzie otwarty na pracę z psem (nauka wyciszania, dużo aktywności – spacery, bieganie, nauka zostawania w domu). Bez większego problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.

Do nowego domu wniesie wiele miłości i radości tylko musi trafić na ludzi, którzy stworzą z nią zgrany duet oparty na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu.

Pies nie nadaje się na stróża, ani do stałego pobytu w kojcu. Musi mieć dużo ruchu i aktywności.

Pies jest pod opieką stowarzyszenia- adopcja wiąże się z procedurami (ankieta, wizyta w przyszłym domu psiaka, spacer zapoznawczy, podpisanie umowy adopcyjnej, wizyta po adopcyjna)

Dodatkowe Informacje

Kontakt: w sprawie adopcji:
Kasia: 579 521 374, adopcje@okiemwilka.org

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/s2M6xvnLDMBVHtqcA

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/okiemwilka/

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet
Skip to content