Gros

Gros

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 12/2008 .
  • Waga: 25 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

GROS
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 12/2008
WZROST: OK. 50 CM
WAGA: OK. 25 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 LAT

Gros to starszy pies, który trafił do schroniska z ulicy. Od samego początku swojego pobytu w schronisku był przyjaźnie nastawiony w stosunku do pracowników i wolontariuszy.

 

Nie znamy przeszłości Grosa, ale po jego zachowaniu wnioskujemy, że nie miał złych doświadczeń z człowiekiem, bardzo lubi obecność ludzi. Znajome twarze wita głośnym szczekaniem, sam doprasza się o głaskanie i pieszczoty. Ciężko przejść obok niego obojętnie, ponieważ swoim pogodnym usposobieniem i zawsze uśmiechniętym pyszczkiem zwraca na siebie uwagę. Można o nim mówić w samych superlatywach, jest towarzyski, wesoły i bardzo przyjaźnie nastawiony, kocha wszystkich i z ufnością podchodzi nawet do nieznajomych. W nowym domu na pewno będzie wdzięcznym i oddanym psem.

 

Pomimo swojego wieku Gros nie jest typowym staruszkiem, który chodzi powoli i nie wymaga długich spacerów. Przeciwnie, bardzo lubi ruch na świeżym powietrzu, jest dosyć sprawny jak na swoje lata. Ma w sobie dużo siły i energii, potrafi czasem jeszcze pociągnąć na smyczy. Lubi węszenie w trawie, podczas spacerów wszystko go interesuje i cieszy. Zwraca uwagę na przewodnika, ale bywa uparty i gdy poczuje jakiś silny zapach za wszelką cenę próbuje się do niego dostać. Uwielbia długie spacery, zawsze gotowy jest na długie piesze wędrówki z wolontariuszami. Podczas spacerów nie reaguje na przechodzące obok psy.

 

Gros wydaje się być przyjaźnie nastwiony w stosunku do innych czworonogów. Jednak zdecydowanie lepiej reaguje na suczki. W nowym domu może być jedynakiem, ewentualnie może zamieszkać ze zrównoważoną suczką swoich rozmiarów. Psy powinny zapoznać się przed adopcją.

 

Gros wydaje się być psem typowo domowym. Dobrze czuje się w pomieszczeniach, utrzymuje czystość, nie niszczy, jest psem zrównoważonym. Ze względu na wiek lubi miękkie legowiska i wygodę. W domu jak na psiego seniora przystało nie powinien sprawiać problemów, zapewne wiele czasu spędzi na spaniu i odpoczynku. Bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.

 

Osoba, która zdecyduje się na adopcję Grosa zyska wspaniałego i wiernego przyjaciela. Mamy nadzieję, że pies z takim charakterem nie będzie musiał czekać zbyt długo na nowy dom.

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567 / Marta: 518 022 871

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/AYkR2Fvuof9x48q99

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1002749279819050/
https://www.facebook.com/events/756668301515611/

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet

Subscribe to our newsletter

We send e-mails once a month, we never send Spam!