Kajtek

Kajtek

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 08/2010 .
  • Waga: 9 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

KAJTEK
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 08/2010
WZROST: OK. 36 CM
WAGA: OK. 9 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 7 LAT

Kajtek to bardzo przyjacielski i wyjątkowy pies, który w życiu nie zaznał dobra ze strony człowieka. Został odebrany interwencyjnie ze złych warunków, jego opiekun o niego nie dbał. Pomimo tego to wspaniały psiak, który lgnie do ludzi. Zasługuje na najlepszy dom, który w końcu zatroszczy się o niego i zapewni mu dobrą psią emeryturę.

Początki Kajtusia w schronisku nie były łatwe, był przygnębiony i zdezorientowany. Potrzebował chwili, by odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Z czasem otworzył się na pracowników i wolontariuszy. Aktualnie to pies, który kocha każdego i z chęcią spędza czas z człowiekiem. Kajtuś to cudowny starszy pies, który na wszystkich wywiera bardzo pozytywne wrażenie, ciężko jest przejść obok niego obojętnie. To psiak o wspaniałym charakterze, jest towarzyski i bardzo oddany. O takich psach jak on można napisać sporo dobrego. Jest łagodny i zawsze przyjaźnie nastawiony, lubi kontakt z człowiekiem. Lgnie do ludzi. Kajtuś dobrze zachowuje się w pomieszczeniach, jak na psiego staruszka przystało lubi ciepło i wygodę. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

Kajtuś jest zawsze gotowy do spaceru, lubi ruch i z radością uczestniczy w spacerach z wolontariuszami. Jednak ze względu na wiek nie powinien trafić do aktywnego domu. Odnajdzie się w roli psa kanapowca. Nie może pokonywać także sporej ilości schodów, dlatego powinien zamieszkać w domu z ogrodem lub w mieszkaniu na parterze lub z windą.

Kajtuś dobrze dogaduje się z psami. Nie jest konfliktowy, na spacerach nie reaguje na przechodzące obok inne psy. Może zamieszkać w domu z drugim czworonogiem, może być także jedynym pupilem w rodzinie.

Kajtuś to wierny i oddany psi przyjaciel, który szuka domu pełnego miłości. Taki senior jak on zasługuje na najlepszy dom. Mamy nadzieję, że szybko rozkocha w sobie kogoś i na dobre opuści schronisko.

Dodatkowe informacje
 
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567
 
 
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość