Kajtek

Kajtek

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 08/2009 .
  • Adopcja: 8 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
KAJTEK
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 08/2009
WZROST: OK. 33 CM
WAGA: OK. 8 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT
 
Kajtuś miał dobre życie u boku swojej ukochanej pani. Niestety jego opiekunka zachorowała, a opiekę nad psem przejął syn, który psa zaniedbał. Psu, który spędził większość swojego życia w domu ciężko jest odnaleźć się w schronisku. Kajtek w schroniskowym boskie jest niespokojny, nie czuje się swobodnie wśród wielu psów. Potrzebuje domu spokojnego i cierpliwego, który da mu czas na aklimatyzację w nowym miejscu.
 
Kajtek to pies, który zapewne ma za sobą przykre doświadczenia z człowiekiem. Budowanie więzi i zaufania wymaga w jego przypadku więcej czasu. Nowy opiekun musi być gotowy na pracę z Kajtkiem. W stosunku do osób, które zna jest przyjaźnie nastawiony, ra chęcią daje się głaskać i przybiega się przywitać. Do obcych podchodzi z nieufnością i rezerwą. Powinien trafić do konsekwentnego domu z doświadczeniem, który potrafi wytyczać granice. Kajtek to malutki psi staruszek, który ze względu na swoje złe doświadczenia z człowiekiem nie jest psem wylewnym, zyskuje dopiero przy bliższym poznaniu. Mamy nadzieję, że szybko skradnie serce nowym opiekunom i opuści raz na zawsze schroniskowe mury.
 
Kajtek to starszy pies, nie potrzebuje już bardzo długich spacerów, ale lubi ruch na świeżym powietrzu. Z radością spaceruje z wolontariuszami, jednak nie nadaje się już na długie dystanse. Na pewno sprawdzi się w roli psa „kanapowca”.
 
Kajtek ma neutralny stosunek do innych psów, podczas spacerów nie reaguje na przechodzące obok inne czworonogi. Z pewnością może zamieszkać z psem lub suczką, może być także jedynakiem. Gdyby miał zamieszkać w domu z drugim czworonogiem psy powinny zapoznać się przed adopcją.
 
Kajtuś jest psem domowym, lubi przebywać w pomieszczeniach, utrzymuje czystość, jest grzeczny, nie niszczy, uwielbia miękkie legowiska i wygodę. Przy odpowiednim podejściu opiekuna nie powinien sprawiać większych problemów z zabiegami weterynaryjnymi i pielęgnacyjnymi.
 
Kajtek to wspaniały psi senior, któremu na starość przyszło zamieszkać w schronisku. Mamy nadzieję, że znajdzie jeszcze dom rozumiejący jego potrzeby, który otoczy go opieką i miłością do końca jego dni.
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
 
LINK DO WYDARZENIA:
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content