Kalif

Kalif

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 08/2020 .
  • Adopcja: 23 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
KALIF
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 08/2020
WZROST: OK. 50 CM
WAGA: OK. 23 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 LAT
 
Kalif do schroniska trafił z ulicy. Był zaniedbany, brudny i wychudzony. Od samego początku swojego pobytu w schronisku był przyjaźnie nastawiony w stosunku do pracowników i wolontariuszy.
 
Kalif to wesoły pies, który szczekaniem próbuje zwrócić na siebie uwagę człowieka. Lubi być głaskany, przybiega przywitać się z każdym. Lubi kontakt z ludźmi, jest towarzyski i przyjaźnie nastawiony. To pies bystry i skory do nauki. Szybko się uczy, lubi treningi i spędzanie czasu z człowiekiem. To także ogromny łakomczuch, więc świetnie potrafi współpracować z przewodnikiem. Jest psem inteligentnym, uczy się chętnie, pod warunkiem, że jest do tego odpowiednio motywowany. Wymaga konsekwentnego opiekuna z doświadczeniem. Nie nadaje się na pierwszego psa w rodzinie. Powinien trafić do osoby, która potrafi wytyczać granice i z konsekwencją podejdzie do jego ułożenia.
 
Kalif ze względu na młody wiek powinien trafić do aktywnego domu. Będzie dobrym towarzyszem długich, pieszych wycieczek, sprawdzi się także w domu lubiącym sport. Jest zawsze gotowy wyrwać się z boksu na dłuższą przechadzkę. Będzie idealnym kompanem amatorskiego biegania lub wypadów w góry. Oprócz odpowiedniej codziennej dawki ruchu, którą trzeba mu zapewnić, należy również zająć jego pomysłową główkę ucząc np. różnych komend, sztuczek czy zapisując go na szkolenie.
 
Kalif ma neutralny stosunek do innych psów, na pewno lepiej czuje się w towarzystwie suczek. Przyszły opiekun powinien popracować nad jego dalszą socjalizacją z innymi czworonogami. W nowym domu może zamieszkać z suczką, może być także jedynym pupilem.
 
Kalif to pies domowy, dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość. Lubi przebywać w cieple, docenia wygodę i miękkie legowiska. Przy odpowiednim podejściu bez większych problemów poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Kalif to młody pies, który szuka aktywnej rodziny z doświadczeniem. Mamy nadzieję, że znajdziemy odpowiedni dom dla tego wspaniałego psiaka i uda mu się zaznać opieki i miłości człowieka do końca swoich dni.
 
 
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Aneta: 791 026 277
 
LINK DO ALBUMU:
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content