Kozik

Kozik

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 01/2019 .
  • Adopcja: 9 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

KOZIK
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 01/2019
WZROST: OK. 37 CM
WAGA: DO 9 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT

Kozik trafił do schroniska z ulicy. Został znaleziony przywiązany do drzewa. Od początku był pozytywnie nastawiony w stosunku do pracowników i wolontariuszy. Lgnął do ludzi i szczekaniem próbowałam za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę człowieka.

Kozik to przepiękny, wesoły i wiecznie uśmiechnięty pies o łagodnym charakterze, dla którego człowiek jest na pierwszym miejscu. Dla chwili spędzonej z ludźmi zrobi wszystko, jest ogromnym pieszczochem, uwielbia być głaskany i przytulany. Ze względu na młody wiek trzeba poświęcić mu czas na naukę i ułożenie. Jest mądry i szybko się uczy, dlatego nie powinien mieć problemów z nadrobieniem drobnych braków w wychowaniu.

Kozik to pies młody i aktywny, jest energiczny i wszędzie go pełno. Powinien trafić do domu, który zapewni mu odpowiednią dzienną dawkę ruchu. Sprawdzi się we wszystkich aktywnościach. Idealnie odnajdzie się u boku amatorskiego biegacza, będzie też dobrym towarzyszem wypadów w góry.

Kozik powoli uczy się akceptować inne czworonogi, zdecydowanie lepiej dogaduje się z suczkami. Przy właściwym wprowadzeniu do nowego stada nie powinien sprawiać większych problemów. Może zamieszkać w domu z suczką, może być także jedynym pupilem w rodzinie. Podczas spacerów interesuje się przechodzącymi psami, lubi obszczekać napotkane czworonogi. Przy odpowiednim podejściu Kozik na pewno nauczy się rezygnacji z takiego zachowania, jednak wymagać to może pracy i zaangażowania ze strony nowych opiekunów.

Kozik wydaje się być domowym psem, zna zasady panujące w domu, dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość. Bez większych problemów poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

Kozik czeka na dobry i odpowiedzialny dom, który już nigdy go nie zawiedzie. Nadaje się na psa rodzinnego. Do nowego domu wniesie sporo radości i pozytywnej energii.

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241 / Natalia: 504 725 567

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/y6sthNdo9K2vrApW6

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1002749279819050/

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet
Skip to content