Laura

Laura

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 07/2019 .
  • Waga: 7,5 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
LAURA
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 07/2019
WZROST: DO 35 CM
WAGA: OK. 7,5 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT
 
Laura razem z innymi psami została odebrana interwencyjnie z domu, który psy zaniedbywał. Początki w schroniskowym boksie były dla niej stresujące, jednak już po kilku dniach zaczęła otwierać się na ludzi i cieszyć się widząc znane twarze.
 
Laura to cudowna sunia, która w nowej rodzinie będzie oddaną i wierną psią przyjaciółką. To sunia o miłym usposobieniu i dużym temperamencie. Jest ruchliwa, ciekawska i towarzyska. W stosunku do obcych jest nieco nieufna i ostrożna, jednak gdy już kogoś lepiej pozna jest oddana i zapatrzona w swojego przewodnika, najchętniej nie odstępowałaby go na krok. W stosunku do „swoich” ludzi jest pieszczochem, lubi być głaskana i przytulana, kontakt z człowiekiem sprawia jej radość, lubi być blisko. Szybko się przywiązuje, potrafi ładnie chodzić na smyczy, ale nawet bez smyczy bardzo pilnuje swojego opiekuna. Laura jest bardzo mądra, szybko się uczy, lubi psie smakołyki, więc praca z nią jest przyjemna. Drzemie w niej spory potencjał, który powinien zostać wykorzystany przez przyszłych opiekunów.
 
Sunia jest bardzo przyjaźnie nastawiona w stosunku do innych zwierząt. Lubi psie towarzystwo, do tej pory mieszkała w domu z innymi psami, jednak nie jest psem uległym, potrafi mieć swoje zdanie. Może zamieszkać w domu z psem lub suczką, może być także jedynym pupilem w rodzinie.
 
Laura jest radosna, żywiołowa, i zawsze skora do zabawy. Z racji młodego wieku powinna trafić do aktywnego domu, ma sporo energii i wszędzie jej pełno. Lubi ruch i długie spacery. Będzie idealnym kompanem długich, pieszych wycieczek. 
Uwielbia biegać, więc nada się także jako towarzyszka amatorskiego biegania.
 
Jest typowo domową sunią, dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość. Bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.
 
Laura będzie wierną i kochającą sunia, która do nowego domu z pewnością wniesie sporo radości i pozytywnej energii.
 
Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet