Borys

Borys

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 09/2011 .
  • Waga: 50 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO PSÓW: NEGATYWNY
BORYS
ROTTWEILER
WYKASTROWANY
WIEK: 09/2011
WZROST: OK 60 CM
WAGA: OK 50KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEGATYWNY, NA SPACERACH ŁADNIE REAGUJE NA KOREKTY, W DOMU MUSI BYĆ JEDYNYM PSEM
STOSUNEK DO KOTÓW: NEGATYWNY
STOSUNEK DO DZIECI: TYLKO OSOBY DOROSŁE, WYMAGA CIERPLIWEGO, KONSEKWENTNEGO I PRZEDE WSZYSTKIM DOŚWIADCZONEGO OPIEKUNA! NIE JEST TO PIES DLA KAŻDEGO!
 
Borys trafił do schroniska z ulicy, został porzucony. Psiak ładnie chodzi na smyczy, reaguje na korekty, bez problemu można wykonywać przy nim wszelkie zabiegi weterynaryjne. Jest psem bardzo zrównoważonym i opanowanym, łatwo daje się korygować i odwołać.
 
Nie przepada za dużymi samcami, na suki nie reaguje negatywnie, ale trudno jest obecnie powiedzieć czy może zamieszkać z drugim psem (opcjonalnie z suką, tylko, gdy istnieje możliwość początkowej separacji psów i powolnego przyzwyczajania).
 
Jest psem typowo domowym, uwielbia spać w legowisku, zachowuje czystość, zna zabawki (zabawę trzeba kontrolować, bo się nakręca na zabawki, czasami lubi coś porwać z torebki, siatki lub półki). Bywa uparty, np. co do kierunku spaceru, ale mając do niego podejście konsekwentne i z szacunkiem bez problemu daje się przekonać. Jest psem, który mocno komunikuje się wzrokiem, cały czas jest wpatrzony w człowieka, bardzo dużo rozumie, jakby czytał w myślach. Wieczorami, gdyby ktoś podchodził z kijem, miotłą czy w kapturze włącza mu się „stróżowanie”, ale do opanowania. Nie reaguje agresywnie na obcych, daje się głaskać. Mimo stabilnego charakteru wymaga osoby doświadczonej i konsekwentnej. Nie polecany do małych dzieci.
 
Chcielibyśmy go wydać do domu lub mieszkania, nie nadaje się do kojca.
Dodatkowe informacje
Adopcję prowadzi Pomorska Fundacja Rottka.
Pierwszym krokiem jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej. Zainteresowanych prosimy o kontakt z fundacją: fundacja@rottka.pl
 
 
Kontakt w sprawie adopcji:
Katarzyna – 603 039 243 –
Pomorska Fundacja Rottka
Marta – 518 022 871 – wolontariuszka schroniska, w którym przebywa pies
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość

Subscribe to our newsletter

We send e-mails once a month, we never send Spam!