Leon

Leon

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 12/2019 .
  • Adopcja: 14 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
LEON
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 12/2019
WZROST: OK. 40 CM
WAGA: OK. 14 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT
 
Leon do schroniska trafiał już kilka razy, tym razem nie został odebrany przez swoich właścicieli. Pies w momencie przyjęcia do schroniska był wychudzony i bardzo wystraszony. Bał się ludzi, szczekaniem próbował odstraszyć pracowników, jednak już po kilku dniach zaczął oswajać się z nową sytuacją i powoli zaczął otwierać się na kontakt z ludźmi.
 
Dzisiaj po wystraszonym psie nie ma już śladu, z radością wita w boksie pracowników i wolontariuszy, lubi być głaskany i przytulany. W stosunku do obcych nadal bywa nieufny. W nowym domu zapewne będzie potrzebował czasu na aklimatyzację.
 
Leon jest psem, który za dobre jedzenie zrobi wszystko, lubi współpracę z człowiekiem. Gdy już otworzy się na nowych opiekunów i zaufa będzie wiernym i oddanym psim przyjacielem. Powinien trafić do domu z doświadczeniem, nie nadaje się na pierwszego psa w rodzinie. Obdarzony jest dużą inteligencją, ale jednocześnie bywa uparty. Wymaga konsekwentnego, lecz łagodnego traktowania.
 
Leon ze względu na młody wiek jest psem energicznym i żywiołowym. Powinien trafić do domu aktywnego, który zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu. Będzie idealnym kompanem wypadów w góry lub amatorskiego biegania. Potrafi chodzić na smyczy, spacery sprawią mu dużą przyjemność. Lubi zabawę zabawkami.
 
Leon ma neutralny stosunek do innych psów. W nowym domu może być jedynakiem lub może zamieszkać z suczką. Psy powinny zapoznać się przed adopcją.
 
Widać, że Leon to typowo domowy pies, do tej pory mieszkał w mieszkaniu. Lubi miękkie legowiska, zachowują czystość, dobrze czuje się w pomieszczeniach. Zna podstawowe zasady panujące w domu, zapewne bez problemu odnajdzie się w domowych warunkach.
 
Leon to młody pies, który czeka w schronisku na kochającą rodzinę. Mamy nadzieję, że człowiek już nigdy go nie zawiedzie. Zasługuje na dobry dom, który wykorzysta jego potencjał.
 
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567/ Magda: 503 842 241
 
LINK DO ALBUMU:
 
LINK DO WYDARZENIA:
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content