Łezka

Łezka

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 12/2008 .
  • Adopcja: 23 kg
  • PRZYJAZNY DLA INNYCH ZWIERZĄT
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY

ŁEZKA
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 12/2008
WZROST: OK. 48 CM
WAGA: OK. 23 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 6 LAT

Łezka została odebrana interwencyjnie. Sunia była zaniedbana, miała brudną sierść, była wychudzona i utykała na łapę. Widać, że nikt do tej pory nie zatroszczył się o jej zdrowie. Łezka wymagała natychmiastowej konsultacji ortopedycznej. Ortopeda stwierdził uszkodzenie więzadła krzyżowego oraz liczne zmiany zwyrodnieniowe. Niestety staw kolanowy wymagać będzie interwencji chirurgicznej. Aktualnie Łezka czeka na termin zabiegu, jest już po konsultacji kardiologicznej, która pozwoliła zakwalifikować i przygotować ją do planowanej operacji.

Łezka swoim spokojnym usposobieniem zauroczyła wolontariuszy i pracowników schroniska. O takich psach jak ona możemy pisać w samych superlatywach. Jest łagodna i zawsze przyjaźnie nastawiona. Już w pierwszym kontakcie z nową osobą jest ufna i cieszy się na spotkanie z człowiekiem, z radością przybiega się przywitać i pogłaskać. Szybko się przywiązuje, jest psem wiernym i oddanym, za swoim przewodnikiem pójdzie wszędzie i zrobi dla niego wszystko. To także sunia niesamowicie inteligentna, błyskawicznie się uczy, jest zapatrzona w swojego przewodnika, praca z nią jest łatwa i przyjemna. Nowa rodzina Łezki z pewnością zyska wspaniałą psią przyjaciółkę.

Łezka ma już swoje lata, więc nie nadaje się do bardzo aktywnego domu, jednak uwielbia długie spacery, trzeba zapewnić jej odpowiednią dawkę ruchu. Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, to wręcz oaza spokoju, konsekwentnie podąża za swoim opiekunem. Spacery z nią to czysta przyjemność. Sunia całe życie mieszkała w mieście, ruch miejski nie jest jej obcy, więc odnajdzie się nawet w wielkim mieście.

Łezka jest pozytywnie nastawiona do innych psów, podczas spacerów nie reaguje na przechodzące obok inne czworonogi. Może zamieszkać w domu z drugim psem. Może być także jedynym pupilem w rodzinie.

Łezka całe swoje dotychczasowe życie mieszkała w mieszkaniu, jest to pies typowo domowy, utrzymuje czystość, dobrze czuje się w pomieszczeniach, nie niszczy, uwielbia wygodę i miękkie legowiska. Bez żadnego problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

Łezka jest piękną i bardzo przyjaźnie nastawioną sunią. Zasługuje na najlepszy dom, który wynagrodzi jej stracone lata. Na pewno sprawdzi się w roli przyjaciela rodziny. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie swoje miejsca na ziemi, w którym otoczona zostanie opieką i miłością do końca swoich dni.

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/LauuMrjqSUoPFvRq7

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1002749279819050/

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet
Skip to content