Majki

Majki

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 11/2010 .
  • Adopcja: 17 kg
  • PRZYJAZNY DLA INNYCH ZWIERZĄT
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY

MAJKI
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 11/2010
WZROST: OK. 45 CM
WAGA: OK. 17 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT

Majki kilka lat temu trafił do schroniska i szybko został odebrany przez swojego właściciela. Teraz na stare lata został porzucony i znowu wylądował w schroniskowym boksie. Tym razem nikt już go nie szukał. Pies został znaleziony w okropnym stanie, był wychudzony i zaniedbany. Natychmiast zadbaliśmy o niego i jego zdrowie. Majki przytył już 3 kilogramy, wygląda i czuje się coraz lepiej. Jednak dla psa w starszym wieku najbardziej liczy się domowe ciepło i spokój, którego, pomimo naszych starań, w schronisku nie znajdzie.

Takie psy jak Majki to poczciwe i ułożone psiaki, które powinny swoją psią emeryturę spędzać w kochającym domu, a nie w schronisku. Dał się poznać jako bardzo sympatyczny i pozytywny pies, który zyskuje przy bliższym poznaniu. Jest przyjaźnie nastawiony w stosunku do ludzi. Bardzo lubi być głaskany, to olbrzymi pieszczoch, potrzebuje dużo czułości. Jest karny i ułożony, będzie wiernym i oddanym psim przyjacielem.

Majki ładnie chodzi na smyczy, uwielbia spacery, czerpie z nich dużą przyjemność. Nie jest psem bardzo aktywnym, ale potrzebuje codziennej dawki ruchu na świeżym powietrzu. Uwielbia buszować w trawie, podczas spacerów zwraca uwagę na przewodnika. Jest bardzo przekupny jeśli chodzi o smakołyki, więc współpraca i nauka nowych rzeczy nie powinna stanowić dla niego większego problemu.

Ma raczej pozytywne nastawienie w stosunku do innych psów. Nie zaczepia napotkanych na spacerach innych czworonogów. W nowym domu może zamieszkać z suczką. Psy powinny zapoznać się przed adopcją.

Majki jest psem typowo domowym, dotychczasowe życie zapewne spędził w mieszkaniu, dobrze zachowuje się w pomieszczeniach, potrafi zachowywać czystość, nie powinien mieć problemu z zostawaniem samemu. Jak na psiego seniora przystała uwielbia wygodę, sprawdzi się w roli psa kanapowca. Bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.

Będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny. Do nowego domu wniesie wiele radości. Mamy nadzieję, że ktoś pochyli się nad losem tego starszego psa, pokocha go na zawsze i zaopiekuje się nim do końca jego dni.
 

Dodatkowe Informacje

WIRTUALNA ADOPCJA:
GRAŻYNA KOŁODZIEJ

Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/EUXnsX5HLnFegnfa8

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1002749279819050/

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet
Skip to content