Majlo

Majlo

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 04/2018 .
  • Waga: 18 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
MAJLO
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 04/2018
WZROST: OK. 43 CM
WAGA: OK. 18 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 ROKU ŻYCIA
 
Majlo to piękny i młody pies, który został oddany do schroniska przez swoich właścicieli. Miał w życiu po prostu pecha i trafił na niewłaściwych ludzi. Majlo do schroniska przyszedł z nadwagą, przyszły opiekun na pewno powinien zadbać o dobrą dietę i odpowiednią ilość ruchu.
 
Od początku swojego pobytu w schronisku był przyjacielsko nastawiony w stosunku do ludzi. Lubi się głaskać, chętnie przybiega się przywitać. Majlo ma wiele zalet, to pies wesoły, łagodny i towarzyski. Jest mądry i karny. Szybko się uczy, jest też bardzo przekupny, uwielbia psie przysmaki, więc praca z nim nie jest trudna. Jest zapatrzony w swojego przewodnika. Gdy komuś zaufa będzie oddanym i wiernym psim przyjacielem na długie lata. Powinien trafić do domu, w którym był już pies. Nie nadaje się na pierwszego psa w rodzinie. Wymaga domu konsekwentnego z większym doświadczeniem.
 
Jak na młodego psa przystało Majlo jest żywiołowy i zawsze skory do zabawy. Ma sporo energii, chętnie wychodzi na długie spacery z wolontariuszami, idealnie sprawdzi się w aktywnym domu. Będzie świetnym towarzyszem długich, pieszych wycieczek lub wypadów w góry. Jak każdy młody pies wymaga sporej aktywności fizycznej, ale i psychicznej. Należy również zająć jego pomysłową główkę ucząc np. różnych komend, sztuczek czy zapisując go na szkolenie. Szkolenie będzie także świetną okazją do nawiązania więzi z psem.
 
Majlo ma dobry kontakt z innymi psami. Potrafi zawierać psie przyjaźnie, ale nie każdy zostanie jego przyjacielem. Bywają psy, których nie lubi. Może zamieszkać w domu z innym czworonogiem, najlepiej czułby się w domu z suczką. Może być także jedynym pupilem w rodzinie.
 
Majlo jest typowo domowym psem. Dobrze zachowuje się w pomieszczeniach, lubi miękkie legowiska, potrafi zachowywać czystość, nie powinien mieć problemów z zostawaniem domu. Poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Majlo będzie wspaniałym przyjacielem rodziny, a do nowego domu z pewnością wniesie sporo radości. Szukamy dla Majlo odpowiedzialnej, kochającej i przede wszystkim świadomej posiadania psa rodziny.
Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet