Max

Max

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 08/2020 .
  • Waga: 10 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
MAX
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 08/2020
WZROST: OK. 36 CM
WAGA: OK. 10 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 LAT
 
Max został oddany do schroniska przez swoich właścicieli z powodów osobistych. Niestety psiak miał w życiu po prostu pecha i trafił na niewłaściwych ludzi. Mamy nadzieję, że znajdziemy mu nowy dom pełen miłości, dzięki któremu nadrobi stracony czas.
 
Max to wesoły pies, który szczekaniem próbuje za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę człowieka. Lubi być głaskany, przybiega przywitać się z każdym. Lubi kontakt z ludźmi, jest towarzyski i przyjaźnie nastawiony. To ogromny łakomczuch, więc świetnie potrafi współpracować z człowiekiem. Jest psem inteligentnym, uczy się szybko i chętnie, pod warunkiem, że jest do tego odpowiednio motywowany. Z powodu młodego wieku wymaga ułożenia. Powinien trafić na konsekwentnego opiekuna z doświadczeniem. Nie nadaje się na pierwszego psa w rodzinie.
 
Max to pies pełen energii, jest żywiołowy, idealnie odnajdzie się w aktywnym domu. Będzie dobrym towarzyszem długich, pieszych wycieczek, sprawdzi się także w domu lubiącym sport. Jest zawsze gotowy wyrwać się z boksu na dłuższą przechadzkę. Będzie idealnym kompanem amatorskiego biegania lub wypadów w góry. Oprócz odpowiedniej codziennej dawki ruchu, którą trzeba mu zapewnić, należy również zająć jego pomysłową główkę ucząc np. różnych komend, sztuczek czy zapisując go na szkolenie.
 
Max dobrze odnajduje się w towarzystwie innych psów, nie jest konfliktowy. W poprzednim domu mieszkał z suczką. Może być jedynym pupilem w rodzinie, może także zamieszkać z drugim czworonogiem.
 
Max to piesek domowy, dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość. Lubi przebywać w cieple, docenia wygodę i miękkie legowiska. Bez większych problemów poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Mamy nadzieję, że Max szybko znajdziemy odpowiedni dom, który poświęci mu czas na naukę i otoczy go miłością. Do nowego domu wniesie sporo pozytywnej energii.
 
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241 / Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość