Mewa

Mewa

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 03/2019 .
  • Adopcja: 15 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
MEWA
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 03/2019
WZROST: OK. 45 CM
WAGA: OK. 15 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT
 
Mewa trafiła do schroniska z ulicy. Była bardzo zaniedbana, wychudzona i zapchlona. Jej początki w schronisku nie były łatwe, była wycofana i bardzo bała się zaufać. Z czasem otworzyła się na pracowników i wolontariuszy, okazała się bardzo łagodną i przyjacielską sunią, którą wszyscy bardzo polubili.
 
Mewa jest psem o przyjaznym usposobieniu. Lubi kontakt z ludźmi, ale w stosunku do nowych osób jest nieśmiała, potrzebuje chwili by zaufać. Nie ma w niej agresji, gdy czuje się niekomfortowo ucieka lub unika kontaktu. Nie jest psem wylewnym, zyskuje dopiero przy bliższym poznaniu. W domowych warunkach na pewno szybko otworzy się na nowych opiekunów, będzie wdzięcznym i oddanym psim przyjacielem. To młodziutka sunia, trzeba poświęcić jej czas na naukę. Jest bardzo mądra, z pewnością szybko nadrobi drobne braki w wychowaniu.
 
Mewa jest młoda, zawsze pełna jest energii i chęci do szaleństw. Lubi ruch na świeżym powietrzu i spacery, jest chętna do wszelakich aktywności. Sprawdzi się w domu lubiącym ruch, długie spacery sprawiają jej radość. Jednak po spacerze z pewnością nie pogardzi długim wylegiwaniem się na kanapie u boku swojego opiekuna.
 
Ma dobry kontakt z psami, jest raczej uległa, zaczepiona ucieka, nie wywołuje konfliktów. Bez problemów może zamieszkać w domu z drugim czworonogiem, może być także jedynym pupilem w rodzinie.
 
Mewa to domowa sunia, potrafi utrzymywać czystość, lubi wygodę i miękkie legowiska. W pomieszczeniach zachowuje się poprawnie i dobrze się w nich czuje. Wydaje się być psem, który nie będzie sprawiać zbyt wielu problemów. Poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Mewa to pies o niesamowitej urodzie i wspaniałym charakterze. Mamy nadzieję nie będzie musiała długo czekać na nową rodzinę. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, który zaopiekuje się nią do końca jego dni.
 
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
 
LINK DO WYDARZENIA:
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content