Molly

Molly

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 03/2021 .
  • Adopcja: 22-24 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
MOLLY
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 03/2021
WZROST: OK. 48 CM
WAGA: OK. 20 KG (DOCELOWA WAGA: OK. 24 KG)
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT
 
Molly pomimo młodego wieku ma za sobą przykre doświadczenia. Przeszła zapewne przez kilka domów. Ostatni właściciel kupił ją przez portal olx, jednak oddał sunię do schroniska, ponieważ zmusiła go do tego jego sytuacja życiowa. Dla Molly schronisko okazało się wybawieniem, ponieważ była zaniedbana, wychudzona, miała przerośnięte pazury, była brudna i kulała na łapę. Natychmiast zadbaliśmy o nią, pierwsze kroki skierowaliśmy do ortopedy. Po konsultacji ortopedycznej okazało się, że to stare złamanie, które źle się zrosło. Łapka wymagała operacji. Molly jest już po zabiegu, ładnie dochodzi do siebie, rozpoczęła rehabilitację na bieżni wodnej. Dzięki operacji i rehabilitacji ma powrócić do pełnej sprawności.
 
Na początku swojego pobytu w schronisku Molly była wystraszona i nieufna, jednak nigdy nie wykazywała agresji. Na widok człowieka zbliżającego się do boksu uciekała. Dziś Molly uczy się ufać ludziom i wychodzi jej to bardzo dobrze. Pokochała pracowników i wolontariuszy w schronisku. Z radością wita ludzi w swoim boksie. Uwielbia głaskanie i przytulanie. Z racji wieku przyszły opiekun powinien poświęcić jej czas na ułożenie i naukę. Z pewnością szybko nadrobi drobne braki w wychowaniu, jest chętna do nauki i zapatrzona w człowieka. Lubi psie przysmaki i zabawę zabawkami. Ładnie jeździ samochodem, nie ma choroby lokomocyjnej.
 
Molly uwielbia spacery i ruch na świeżym powietrzu. Aktywności sprawiają jej wielką radość. Ma niespożyte pokłady energii, dlatego nowy opiekun powinien zapewnić jej odpowiednią dawkę ruchu. Molly jest psem wesołym, żywiołowym i chętnym do wszelakich aktywności.
 
Idealnie gdyby zamieszkała w domu z drugim zrównoważonym psem, od którego mogłaby się uczuć. Molly zapewne nie była dobrze socjalizowana z innymi czworonogami, uczy się zawierać psie przyjaźnie. Na pewno trzeba poświęcić jej czas na socjalizację z psami. Podczas spacerów potrafi obszczekiwać przechodzące obok psiaki, ale nie ma złych zamiarów.
 
Molly dobrze czuje się w pomieszczeniach, przy odpowiednim podejściu szybko powinna nauczyć się zasad panujących w domu. Ze względu na łapkę, która jest krótko po operacji powinna zamieszkać w domu z ogrodem lub w mieszkaniu z windą. Nie powinna w tej chwili pokonywać sporej ilości schodów. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Molly to wspaniała i jeszcze bardzo młoda sunia, jednak ze względu na swoją przeszłość powinna trafić do spokojnej i cierpliwej rodziny, która da jej czas na naukę i aklimatyzację. Do nowego domu wniesie sporo radości i pozytywnej energii.
 
 
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content