Morus

Morus

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 08/2008 .
  • Waga: 8 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

MORUS
SZNAUCER MINIATUROWY
WYKASTROWANY
WIEK: 08/2008
WZROST: OK. 35 CM
WAGA: OK. 7-8 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT

Morus został odebrany interwencyjnie osobie, która o niego dbała.
Miał bardzo skołtunioną i brudną sierść, dlatego trzeba było ogolić go całkowicie. Pod skołtunionym futerkiem ukazał się piękny sznaucer. Pies niestety był zaniedbany. Widać było, że od dawno nikt nie interesował się jego zdrowiem. Na szczęście trafił w dobre ręce, natychmiast zadbaliśmy o niego i Morusek szybko wrócił do formy.

Morus w schronisku dał się poznać jako pies o przyjaznym usposobieniu. Jest czułym psem, który uwielbia towarzystwo swojego opiekuna. Oczywiście, jak każdy psiak, czasem potrzebuje chwili dla siebie, ale zdecydowanie ceni sobie bliskość ukochanego człowieka. To prawdziwy pieszczoch, kocha dotyk, uwielbia być głaskany, lgnie do ludzi, sam bardzo domaga się kontaktu z człowiekiem. Jest nieco nieufny wobec obcych, których trzyma na dystans, dopóki się do nich nie przekona. Jak na mieszańca sznaucera przystało jest wierny i mocno przywiązuje do swojego opiekuna. Jest bardzo mądry, to także psiak czujny, towarzyski i łagodny wobec wszystkich.

Jak na swój wiek Morus jest w dobrej kondycji, nie ma problemów z poruszaniem się, uwielbia ruch na świeżym powietrzu, jest psem ciekawskim, podczas spacerów węszy w trawie. Nie nadaje się do aktywnego domu, ale spacery sprawiają mu ogromną przyjemność. Ładnie chodzi na smyczy i zwraca uwagę na opiekuna.

Morus jest grzeczny i ułożony, to typowo domowy psiak, zachowuje czystość, dobrze czuje się w pomieszczeniach, uwielbia miękkie legowiska i wygodę.

Świetnie dogaduje się z innymi psami, nie ma problemów z zawieraniem psich przyjaźni, nie zaczepia. Może zamieszkać w domu z drugim czworonogiem, może być także jedynym pupilem.

Mamy nadzieję, że ten malutki psi staruszek szybko znajdzie kochający dom na resztę swoich lat. Chcemy, by zaznał jeszcze ciepła i opieki ze strony człowieka. Będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny.

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/Ywuk2FVvrqZpCoLN6

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1002749279819050/ 

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet