Nero

Nero

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 07/2020 .
  • Adopcja: 21 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
NERO
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 07/2020
WZROST: OK. 55 CM
WAGA: OK. 21 KG (DOCELOWA WAGA 23 KG)
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 7 LAT
 
Nero został oddany do schroniska z powodów osobistych właściciela. Niestety problemy właściciela doprowadziły do niewłaściwej opieki nad psem. W dniu przyjęcia Nero był wychudzony i zaniedbany. W schronisku odżył dzięki opiece weterynaryjnej, suplementom i dobrej karmie wrócił do dobrej kondycji fizycznej. Przytył kilka kilogramów, ale nadal powinien jeszcze przybrać na wadze.
 
Nero to wesoły i łagodny pies, który w życiu miał pecha i trafił na niewłaściwych ludzi. Jednak nie ma złych doświadczeń z człowiekiem. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest pieszczochem, każdemu daje się głaskać i przytulać. Lubi towarzystwo ludzi, uwielbia być blisko opiekuna. Jak na młodego psa przystało jest energiczny i wszędzie go pełno, zawsze skory jest do zabawy. To pies przyjazny wobec dzieci, sprawdzi się w roli psa rodzinnego. Trzeba jednak pamiętać, że Nero to jeszcze młody pies, który potrzebuje czasu na ułożenie i naukę. Jest towarzyski i zapatrzony w człowieka, za dobre psie przysmaki zrobi wszystko, więc nie jest trudno zmotywować go do współpracy. Jest bardzo mądry i szybko się uczy. Zna podstawowe komendy.
 
Nero ze względu na młody wiek nadaje się do aktywnego domu. Będzie dobrym towarzyszem długich, pieszych wycieczek, sprawdzi się także w domu lubiącym sport. Jest zawsze gotowy wyrwać się z boksu na dłuższą przechadzkę, nadaje się na długie, piesze wędrówki. Będzie idealnym kompanem amatorskiego biegania lub wypadów w góry.
 
Nero lubi towarzystwo innych psów, nie jest konfliktowy, zaczepia psy do zabawy. Bez problemu może zamieszkać w domu z drugim czworonogiem. Może być także jedynym pupilem w rodzinie.
 
Nero to pies typowo domowym, dobrze czuje się w pomieszczeniach, utrzymuje czystość. Do tej pory mieszkał w mieszkaniu. Jednak trzeba pamiętać, że to młody psiak, więc może wymagać jeszcze ułożenia i nauki. Z pewnością szybko nadrobi ewentualne braki w wychowaniu. Bez żadnego problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Nero to fantastyczny młody psiak, który zasługuje na najlepszy dom. Będzie wiernym i oddanym przyjacielem całej rodziny.
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241 / Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
 
LINK DO WYDARZENIA:
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content