Olaf

Olaf

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 06/2012 .
  • Waga: 16 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

OLAF
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 06/2012
WZROST: OK. 40 CM
WAGA: OK. 16 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 6 LAT

Olaf do schroniska trafił z ulicy, był zaniedbany, miał brzydką sierść, był chudy i bardzo smutny. Od początku pobytu w schronisku był ufny i bardzo przyjaźnie nastawiony w stosunku do pracowników i wolontariuszy.

Olaf to pies, o którym można pisać w samych superlatywach, wydaje się być psim ideałem. W schronisku dał się poznać jako bardzo miły i łagodny pies. Jest zawsze chętny do głaskania i przytulania, bardzo lgnie do ludzi i doprasza się o uwagę człowieka. Jest psem spokojnym, zrównoważonym o miłym usposobieniu. Nie narzuca się, jest dobrze ułożony i karny. Będzie psem wdzięcznym i oddanym nowym opiekunom. Olaf lubi psie przysmaki, łatwo jest się wkraść w jego łaski przez dobre jedzenie.

Ze względu na wiek i budowę ciała nie wymaga bardzo aktywnego domu, ale wieku po nim nie widać, więc ruch na świeżym powietrzu i długie spacery są jak najbardziej wskazane. Olaf jest zawsze gotowy do spaceru, bez problemu dotrzymuje kroku młodszym psim kolegom. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, podczas spaceru nie zwraca uwagi na przechodzące psy. Ze względu na budowę ciała nie powinien pokonywać sporej ilości schodów, idealnie gdyby zamieszkał w domu z ogrodem, mieszkaniu na parterze lub z windą.

Olaf ma neutralny stosunek do innych psów, ma ugodowy charakter. Może zamieszkać w domu z suczką, jest raczej uległy i nie popada w konflikty z innymi czworonogami, nie narzuca się innym psom.

Nie znamy przeszłości Olafa, nie wiemy jak wyglądało jego dotychczasowe życie, ale w pomieszczeniach jest grzeczny i dobrze się w nich czuje. Nie niszczy, lubi miękkie legowiska i obecność człowieka. Bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.

Ten przeuroczy pies będzie wiernym i oddanym przyjacielem całej rodziny. Zasługuje na dobry i odpowiedzialny dom, który pokocha go i otoczy odpowiednią opieką.

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Aneta: 791 026 277


LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/WNVUAYiZ4toSEBXeA

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1447870532190577/

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet