Pepsi

Pepsi

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 07/2013 .
  • Adopcja:
  • PRZYJAZNY DLA INNYCH ZWIERZĄT
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY

PEPSI
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 07/2013
WZROST: OK. 35 CM
WAGA: OK. 8,5 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT

Pepsi trafiła do schroniska z ulicy. Była zaniedbana, miała brudną sierść, spory kamień nazębny, była wystraszona i zdezorientowana. Na widok człowieka uciekała. Przez pierwsze dwa tygodnie unikała kontaktu z ludźmi, z czasem zaczęła się otwierać na pracowników i wolontariuszy.

Pepsi to cudowna sunia o łagodnym charakterze. Jednak przy pierwszym poznaniu jest nieco nieśmiała i wycofana, potrzebuje czasu, by zaufać. Dopiero gdy kogoś lepiej pozna chętnie przychodzi się przywitać i z przyjemnością daje się głaskać. Ma przyjazne usposobienie, przy odpowiednim podejściu nie będzie sprawiać większych problemów. Powinna trafić do domu cierpliwego, który da jej czas na aklimatyzację w nowym miejscu i pozwoli jej w swoim własnym tempie otwierać się na nowych członków rodziny. Gdy już zaufa z pewnością będzie wierną i oddaną psią przyjaciółką na długie lata.

Sunia jest pozytywna, wesoła i energiczna, uwielbia rucha na świeżym powietrzu i spacery z wolontariuszami. Nie potrzebuje już bardzo aktywnego domu, ale wieku po niej nie widać, więc bez większych problemów towarzyszyć może nowym opiekunom w długich pieszych wycieczkach. Ładnie chodzi na smyczy, lubi węszyć w trawie, podczas spacerów wszystko ją interesuje.

Pepsi szybko odnajdzie się w domowych warunkach. Dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi zachowywać czystość. Nie powinna mieć problemów z zostawaniem w domu. Dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.

Z pewnością odnajdzie się w domu z drugim czworonogiem. W schronisku ma kontakt z innymi psami. Lubi psie towarzystwo, ale nie da sobie wejść na głowę. Potrafi mieć też swoje zdanie. W nowy domu może zamieszkać z psem lub suczką (psy powinny zapoznać się przed adopcją), może być także jedynym pupilem w rodzinie.

Mamy nadzieję, że taka wspaniała sunia jak Pepsi nie będzie musiała długo czekać na kochający dom. Szukamy dla Pepsi odpowiedzialnej rodziny, która już nigdy jej nie porzuci.

 

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/LWMRYVshMhd5PNrF6

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1002749279819050

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet
Skip to content