Roma

Roma

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 09/2010 .
  • Adopcja: 25 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: NEGATYWNY
ROMA
MIESZANIEC LABRADORA
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 09/2010
WZROST: 53 CM
WAGA: 25 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEGATYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 7 LAT
 
Roma do schroniska trafiła z ulicy. W dniu przyjęcia była bardzo zaniedbana, wychudzona i brudna. Natychmiast zabraliśmy się za jej leczenie, dzięki czemu dzisiaj Roma wraca powoli do formy. Jest po kilku zabiegach weterynaryjnych, przytyła, czuje się dobrze i wygląda coraz lepiej. Pomimo ogromnego zaniedbania widać, że Roma nie ma złych doświadczeń z człowiekiem, od początku była ufa, przyjaźnie nastawiona i lgnęła do ludzi.
 
Roma to typowy mieszaniec labradora, jest wesoła, żywiołowa i skora do zabawy. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ufna i szybko się przywiązuje, lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia jej ogromną radość. Widać, że bez człowieka nie potrafi żyć. Roma obdarzona jest dużą inteligencją, ale jednocześnie bywa uparta, wymaga konsekwentnego, lecz łagodnego traktowania. Polecenia wykonuje chętnie i dokładnie, a ulubiony smakołyk i pochwała opiekuna to dla niej najlepsza motywacja do nauki. Roma jest bardzo łagodna w stosunku do dzieci, nadaje się na psa rodzinnego. Odnajdzie się zarówno w domu z dziećmi, jak i u osoby samotnej, o ile nie będzie ona zbyt zapracowana i zapewni psu odpowiednią dawkę uwagi i ruchu.
 
Ze względu na wiek nie nadaje się już do aktywnego domu, jednak ma w sobie jeszcze sporo energii i chęci do spacerów. Piesze wędrówki sprawiają jej sporo przyjemności. Lubi węszyć w trawie, na spacerach wszystko ją interesuje. Potrafi skupić się na przewodniku.
 
Roma w nowym domu powinna być jedynaczką. Z naszych obserwacji wynika, że nie była dostatecznie socjalizowana z psami, dlatego nie potrafi zawierać psich znajomości. Na spacerach obszczekuje napotkanie czworonogi. Przyszły opiekun powinien popracować nad jej dalszą socjalizacją z psami.
 
Roma bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym. W domu powinna być psim ideałem, zachowuje czystość w pomieszczeniach, nie niszczy, nie jest szczekliwa.
 
Roma to wspaniała sunia o łagodnym i wesołym sposobieniu. Będzie wspaniałą przyjaciółką całej rodziny. Mamy nadzieję, że szybko opuści schronisko i znajdzie dobry dom, który zadba o nią i otoczy ją miłością.
 
 
 
 
 
 
 
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241 / Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
 
LINK DO WYDARZENIA:
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content