Roxi

Roxi

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 03/2018 .
  • Adopcja: 17 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
ROXI
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 03/2018
WZROST: OK. 45 CM
WAGA: OK. 17 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT
 
Roxi w swoim krótkim życiu miała już kilka domów. Przekazywana z rąk do rąk w końcu znalazła się w schronisku. Ta wspaniała sunia nie zrobiła nic złego, po prostu miała pecha i trafiała na niewłaściwych ludzi, którym jej los był obojętny. Dziś stanęła przed szansą na lepszą przyszłość. Mamy nadzieję, że spędzi resztę życia u boku kochających opiekunów.
 
Jej początki w schronisku nie były łatwe. Przez pierwsze dwa tygodnie była bardzo wystraszona, zastygała w bezruchu gdy ktoś zbliżał się do niej. Nie chciała kontaktu z ludźmi, jednak gdy już zaufała i odnalazła się w nowej rzeczywistości okazała się wspaniałą sunią, która bez człowieka żyć nie potrafi. Jest olbrzymim pieszczochem, uwielbia głaskanie i przytulanie. Lgnie do wszystkich, w każdej napotkanej osobie widzi przyjaciela. Jest ufna, delikatna i szybko się przywiązuje. W schroniskowym boksie bardzo brakuje jej człowieka. Za wszelką cenę próbuje zwrócić na siebie uwagę ludzi. Ta młoda sunia jest chętna do pracy i nauki, za psie przysmaki zrobi wszystko. Nadaje się na psa rodzinnego, jest przyjazna i bardzo łagodna.
 
Z racji swojego młodego wieku może trafić do aktywnego domu. Uwielbia ruch na świeżym powietrzu, jest zawsze gotowa wyrwać się z boksu na dłuższą przechadzkę. Nadaje się na długie piesze wędrówki po górach. Lubi zabawę zabawkami. Oprócz aktywności fizycznej, na pewno zadowolona będzie z pracy z człowiekiem. Radość sprawi jej uczenie się komend i aktywne spędzanie czasu z opiekunami.
 
Roxi bardzo dobrze dogaduje się z innymi czworonogami, jest uległa i raczej bezkonfliktowa. Zaczepiona odpuszcza, sama nigdy nie ma złych zamiarów. Może zamieszkać w domu z drugim psem, może być jedynym pupilem w rodzinie.
 
Roxi to zdecydowanie domowa sunia, zachowuje czystość, dobrze czuje się w pomieszczeniach, lubi ciepło i wygodę. Wydaje się być grzeczna i ułożona. Bez problemu znosi zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne.
 
Roxi to sunia, która do nowego domu na pewno wniesie sporo pozytywnej energii. Będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny na długie lata.
 
Dodatkowe informacje
 
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567 / Magda: 503 842 241
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:
 
 
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content