Rudzik

Rudzik

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 05/2009 .
  • Adopcja: 14 kg
  • PRZYJAZNY DLA INNYCH ZWIERZĄT
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY

RUDI
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 05/2009
WZROST: OK. 40 CM
WAGA: OK. 14 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT

Rudi to starszy piesek o wspaniałym charakterze, obok którego ciężko przejść obojętnie. Szybko skradł serca wolontariuszy i pracowników schroniska.
Ma za sobą złe doświadczenia, na szczęście krzywdy jakich doznał nie wpłynęły na jego stosunek do życia i ludzi. Nadal kocha człowieka ponad wszystko. Widać jedynie lata zaniedbań w jego zdrowiu i wyglądzie. Zadbaliśmy o niego i staramy się wynagrodzić mu stracony czas.
Psiak jest bardzo kontaktowy i ufny wobec wszystkich, zawsze chętnie wita się z osobami zbliżającymi się do jego boksu. Za wszelką cenę próbuje zwrócić na siebie uwagę. To ogromny pieszczoch, uwielbia głaskanie i przytulanie, lubi kontakt z człowiekiem, a przebywanie blisko ludzi sprawia mu ogromną radość. Rudi jest łagodny i przyjazny, o takich poczciwych seniorach można mówić w samych superlatywach.

Ze względu na wiek Rudi nie potrzebuje aktywnego domu, lubi spacery i ruch, ale nie jest już w stanie dotrzymać kroku podczas bardzo długich pieszych wycieczek. Rudi większą część dnia przesypia. Nie jest psem wymagającym sporej aktywności. Lubi spokój i docenia wygodne legowiska. Nie powinien pokonywać sporej ilości schodów. Idealny byłby dla niego dom z ogrodem, a także mieszkanie z windą lub na parterze.

Rudi dobrze dogaduje się z innymi psami. Nie jest konfliktowy, nie wdaje się w awantury z innymi czworonogami, zaczepiony potrafi odpuścić. W nowym domu może zamieszkać z samcem lub suczką, jednak psy powinny zapoznać się przed adopcją.

Rudi dobrze zachowuje się w pomieszczeniach, nie niszczy, nie jest psem szczekliwym. W domu nie powinien sprawiać większych problemów. Poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.

Rudi to cudowny pies, który powinien spędzić swoje ostatnie lata w domu wśród kochającej rodziny, a nie w schroniskowym boksie. Mamy nadzieję, że uda mu się znaleźć odpowiedzialny i przede wszystkim świadomy potrzeb starszego psa dom. Będzie wiernym i oddanym przyjacielem całej rodziny.

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Danka 694 940 035

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/eEa3pzkWwzcoLU1M9

 

LINK DO WYDARZENIA
https://www.facebook.com/events/1231278210272852/

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet
Skip to content