Saba

Saba

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 12/06/2016 .
  • Adopcja: 17 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
SABA
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 12/06/2016
WZROST: OK. 46 CM
WAGA: OK. 17 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 7 LAT
 
Saba została adoptowana ze schroniska jako szczeniak w 2016 roku. Wiodła dobre i szczęśliwe życie, niestety po kilku latach jej opiekunka trafiła do szpitala w ciężkim stanie, a sunia wylądowała w schronisku. Saba bardzo źle znosi schroniskową rzeczywistość, nie powinna mieszkać w budzie, ponieważ to domowa sunia. Zima w schroniskowym boksie będzie dla niej bardzo trudna.
 
Saba to wspaniała sunia, obok której ciężko jest przejść obojętnie, jej smutek chwyta za serce. W domu podobno była bardzo wesołą, pełną energii i życia sunią. W schronisku jest wycofana, przygaszona i bardzo smutna. Widać, że Saba tęskni za domem. Całymi dniami przesiaduje na wybiegu i czeka na spotkanie z człowiekiem. Bardzo lubi kontakt z ludźmi, ale w stosunku do nowych osób jest nieśmiały, potrzebuje chwili by zaufać. Nie ma w nim agresji, gdy czuje się niekomfortowo ucieka lub unika kontaktu. W domowych warunkach na pewno szybko otworzy się na nowych opiekunów, będzie wdzięcznym i oddanym psim przyjacielem. Z pewnością nie będzie miała problemów, by dostosować się do stylu życia swojego opiekuna. Jest psem wrażliwym i czułym, potrzebuje dużo ciepła i miłości. To sunia ułożona i karna, jest zapatrzona w swojego przewodnika, dlatego praca z nią będzie trudna. Uczy się szybko i chętnie.
 
Saba jest psem raczej spokojnym, ale nie oznacza to, że ma w niej sporych pokładów energii. Lubi ruch na świeżym powietrzu i spacery, jest bardzo sprawna i chętna do aktywności. Sprawdzi się w domu lubiącym ruch, długie spacery sprawiają jej radość. Jednak po spacerze z pewnością nie pogardzi długim wylegiwaniem się na kanapie u boku swojego opiekuna. Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie zwraca uwagi na przechodzące obok inne czworonogi.
 
Saba ma dobry kontakt z psami, jest raczej uległa i ugodowa. Sama nigdy nie zaczepia, a zaczepiona prze innego psa ucieka, nie wywołuje konfliktów. Bez problemów może zamieszkać w domu z drugim czworonogiem, może być także jedynym pupilem w rodzinie.
 
Saba jest psem domowym, dlatego tak źle znosi pobyt w schroniskowym kojcu, buda zdecydowanie nie jest dla niej. Bardzo dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość, lubi wygodę, nie pogardzi miękkim legowiskiem. Saba nie niszczy i nie jest szczekliwa. Wydaje się być psim ideałem. Bez żadnego problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Saba to piękna sunia o wspaniałym charakterze. Mamy nadzieję nie będzie musiała długo czekać na nową rodzinę. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, który zaopiekuje się nią do końca jej dni. Będzie cudowną psią przyjaciółką na długie lata. Szukamy domu stałego lub tymczasowego.
 
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:


Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content