Sharki

Sharki

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 01/2019 .
  • Adopcja: 14 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
SHARKI
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 01/2019
WZROST: OK. 38 CM
WAGA: 14 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT
 
Sharki został znaleziony na ulicy i porzucony przed schroniskiem przez osobę, która psa znalazła. Był zadbany i od samego początku przyjaźnie nastawiony w stosunku do pracowników i wolontariuszy.
 
Sharki to piesek o łagodnym usposobieniu. Jest wesoły, pełen energii, z radością wita napotkane na swojej drodze osoby. Jest psem bystrym i skorym do współpracy. Szybko się uczy, lubi treningi i spędzanie czasu z człowiekiem. Widać, że nie ma złych doświadczeń z ludźmi, jest ufny i otwarty na kontakt z nowymi ludźmi. To ogromny pieszczoch, lubi być głaskany i przytulany, sam doprasza się o pieszczoty. Jednak pomimo wesołego i pozytywnego usposobienia nie jest polecany na pierwszego psa w rodzinie. Potrzebuje przewodnika zrównoważonego i konsekwentnego, który potrafi jasno określić granice, a w relacjach z psem znaleźć równowagę pomiędzy miłością i dyscypliną.
 
Ze względu na młody wiek Sharki powinien trafić do domu aktywnego. Uwielbia ruch na świeżym powietrzu, będzie idealnym kompanem wypadów w góry lub długich pieszych wycieczek. Zawsze jest chętny i gotowy do aktywnego spędzania czasu. Ruch miejski nie jest mu obcy. Kocha długie spacery, w trakcie których dużo węszy i buszuje w trawie. Zabawa, spacery lub amatorskie bieganie to dla niego doskonały sposób na pozbycie się nadmiaru energii.
 
Sharki ma neutralny stosunek do innych psów, ale zdecydowanie lepiej czuje się w towarzystwie suczek. Aktualnie przebywa na wybiegu z suczką, z którą bardzo dobrze się dogaduje. Psiaki uwielbiają się razem bawić i biegać, będzie wspaniałym towarzyszem zabaw dla innego młodego psa. W nowym domu może być jedynakiem, może także zamieszkać z suczką. Psy powinny zapoznać się przed adopcją
 
Nie znamy przeszłości Sharkiego, ale wydaje się być psem domowym. Nie boi się pomieszczeń, utrzymuje czystość, jest grzeczny, zapewne zna zasady panujące w domu. Bez większych problemów poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Sharki będzie wiernym i oddanym przyjacielem na długie lata, do nowego domu wniesie sporo radości. Szukamy dla niego odpowiedzialnych i świadomych posiadania psa opiekunów.
 
 
 
 
Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Aneta: 791 026 277
 
 
LINK DO ALBUMU:
 
 
LINK DO WYDARZENIA:

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet
Skip to content