Aza

Aza

  • Płeć: Suczka
  • Wiek: 02/2009 .
  • Adopcja: 30 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
AZA
MIESZANIEC OWCZARKA
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 02/2009
WZROST: OK. 58 CM
WAGA: DO 30 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT
 
Aza do schroniska trafiła z ulicy. Była zaniedbana i wychudzona. Widać, że nikt od dawna nie dbał o jej zdrowie. W schronisku natychmiast zajęliśmy się nią i otoczyliśmy dobrą opieką weterynaryjną. Aza powoli wraca do formy i pięknieje.
Aza na długo pozostanie w pamięci pracowników i wolontariuszy schroniska, ponieważ swoim spokojnym i łagodnym usposobieniem zauroczyła wszystkich. Wspaniały charakter Azy i jej ufność wobec ludzi wskazują, że nie miała złych doświadczeń z człowiekiem.
 
O takich psach jak ona możemy pisać w samych superlatywach. Aza jest łagodna, delikatna i zawsze przyjaźnie nastawiona. W pierwszym kontakcie z nową osobą jest ufna i ciekawa, zawsze podchodzi się przywitać i pogłaskać. Łatwo nawiązuje relacje z nowo poznanymi ludźmi. Szybko się przywiązuje, jest psem wiernym i oddanym, za swoim przewodnikiem pójdzie wszędzie i zrobi dla niego wszystko. Aza to sunia ułożona i zrównoważona, nie powinna sprawiać większych problemów behawioralnych. Jest przyjacielska i towarzyska. Bezgranicznie ufa człowiekowi. Jest wobec niego czuła i lojalna. Widać, że potrzebuje kontaktu z ludźmi, sama doprasza się o głaskanie i o chwilę spędzoną z człowiekiem.
 
Aza ma już swoje lata, więc nie nadaje się do bardzo aktywnego domu. Chodzi powolutku, podczas spacerów nie powinna pokonywać zbyt długich dystansów. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, pięknie podąża za swoim przewodnikiem. Aza lubi spacery, uwielbia węszyć w trawie, ruch na świeżym powietrzu bardzo ją relaksuje. Zdecydowanie lepiej czuje się spacerując po łąkach i polach z dala od zgiełku dużego miasta.
 
 
Aza jest przyjaźnie nastwiona w stosunku do innych psów, zawsze ma pokojowe zamiary. Pomimo swojego wieku z chęcią zaczepia psy do zabawy, bywa w tym czasem nachalna, więc nie każdemu psu może się to spodobać. Dlatego gdyby miała zamieszkać w domu z drugim czworonogiem, psy powinny zapoznać się przed adopcją.
 
Aza ładnie zachowuje się w pomieszczeniach, utrzymuje czystość, uwielbia wygodę i miękkie legowiska, nie niszczy. Jednak zdecydowanie lepiej czuje się na większej przestrzeni, więc idealny byłby dla niej domu z ogrodem lub duże mieszkanie, gdzie na większej przestrzeni aklimatyzacja byłaby łatwiejsza. Na dodatek ze względu na wiek nie powinna pokonywać codziennie zbyt dużej ilości schodów. Sunia jest cierpliwa i bez żadnego problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Aza to cudowna psia seniorka, która potrafi skraść serce nawet największemu twardzielowi. Jej urok hipnotyzuje. Aza powinna psią emeryturę spędzać u boku swojego człowieka. Mam nadzieję, że tak się właśnie stanie i szybko znajdzie dobrą i kochającą rodzinę, która otoczy ją opieką do końca jej dni.
 
Dodatkowe Informacje

WIRTUALNA ADOPCJA:
TOMASZ OLEJNICZAK

Kontakt w sprawie adopcji:
Marta: 518 022 871

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/Bkf79ezrQdmZV9Ro7

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/409042829469933

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet

Subscribe to our newsletter

We send e-mails once a month, we never send Spam!
    Skip to content