Tofik

Tofik

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 23/09/2020 .
  • Adopcja: 8 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
TOFIK
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 23/09/2020
WZROST: 33 CM
WAGA: 8 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 LAT
 
Tofik został oddany do schroniska przez swoich właścicieli. Trafił wychudzony i zaniedbany oraz bardzo wystraszony. Jego dotychczasowi opiekunowie kupili sobie słodkiego szczeniaczka, ale z braku czasu psa zaniedbali. Nie poświęcili mu ani czasu na naukę ani na ułożenie. Często pozostawiony był sam sobie. Pierwsze dni w schronisku były dla Tofika ogromnie stresujące, nie potrafił odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Nie chciał kontaktu z ludźmi. Dopiero po jakimś czasie zaczął nieśmiało otwierać się na pracowników schroniska.
 
W schronisku dał się poznać jako przesympatyczny pies, niestety w boksie jest smutny i przygaszony, cieszy się tylko wtedy gdy widzi znajome twarze. Jak na mieszańca jamnik przystało jest psem towarzyskim, jednak obcych traktuje z rezerwą i nieufnością. Gdy kogoś pozna i polubi szybko się przywiązuje, jest lojalny i oddany. To bardzo mądry pies, szybko się uczy. Na pewno trzeba poświęcić mu czas na naukę i ułożenie. Drzemie w nim spory potencjał, który przyszły opiekun powinien wykorzystać. Jednak cechuje go upór i nieustępliwość, dlatego nie nadaje się na pierwszego psa w rodzinie. Powinien trafić do domu konsekwentnego, w którym był już pies.
 
Tofik jest psem młodym i aktywnym. Powinien trafić do domu lubiącego ruch i długie spacery, ale na pewno odnajdzie się także w roli psa „kanapowca”. Tofik na spacerach uwielbia węszyć w trawie, z radością eksploruje teren, ruch na świeżym powietrzu sprawia mu ogromną radość.
 
Tofik ma dobry kontakt z innymi psami. Nie jest konfliktowy, zaczepiony potrafi odpuścić, ale bywa, że jakiś pies nie przypadnie mu do gustu. Idealnie gdyby zamieszkał z drugim czworonogiem. Czułby się dobrze mając towarzystwo psa w domu.
 
Tofik to pies domowy, potrafi utrzymywać czystość. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym. Dobrze czuje się w pomieszczeniach. Docenia ciepło i miękkie legowiska.
 
Mamy nadzieję, że Tofik szybko znajdzie kochający dom, bo na taki właśnie zasługuje. Będzie wiernym i oddanym psim przyjacielem na długie lata.
 
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567/ Magda: 503 842 241
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content