Tosia

Tosia

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 02/2021 .
  • Adopcja: 10 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
TOSIA
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 02/2021
WZROST: DO 35 CM
WAGA: 10 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 LAT
 
Tosia trafiła do schroniska w wyniku interwencji. Dowiedzieliśmy się o małym piesku, który nie miał zapewnionych odpowiednich warunków. Po przybyciu na miejsce okazało się, że Tosia to młoda i malutka sunia, która mieszka na dworze. Prawdą było, że nie przebywała we właściwych warunkach. Na szczęście właściciele zrzekli się suni i tym samym dali jej szansę na dobre życie u boku kochającego człowieka.
 
Pierwsze chwile w schronisku były dla niej stresujące, szybko jednak zaufała pracownikom schroniska. Nadal do obcych podchodzi z dystansem, ale z dnia na dzień robi spore postępy. Tosia to sunia, która przeszła już trochę w swoim krótkim życiu. Potrzebuje czasu na zbudowanie więzi. Powinna trafić do domu cierpliwego, która jej czas na aklimatyzację w nowym miejscu. Nie nadaje się na pierwszego psa w rodzinie. Gdy kogoś polubi jest bardzo oddana i zapatrzona w swojego przewodnika. Najchętniej nie odstępowałaby go na krok. To bardzo mądra i karna sunia. Potrzebuje domu, który poświęci jej czas na naukę i ułożenie. Szybko się uczy, z pewnością bez większych problemów nadrobi drobne braki w wychowaniu.
To sunia, która nadaje się do domu aktywnego. Jest młoda, pełna energii i z ogromną ochotą uczestniczy w spacerach z wolontariuszami. Potrafi zwracać uwagę na przewodnika podczas spacerów. Należy jej poświęcić czas na różne psie aktywności. Powinna mieć zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu. Z pewnością po długim spacerze nie pogardzi wylegiwaniem się na kanapie ze swoim opiekunem.
 
Tosia lubi towarzystwo innych psów. Nie jest konfliktowa, nie narzuca się. Bez problemu może zamieszkać w domu z psem lub z suczką. Może być także jedynym pupilem w rodzinie.
 
Tosia dobrze czuje się w pomieszczeniach, utrzymuje czystość, to domowa sunia. Poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.
 
Mamy nadzieję, że ta wyjątkowo sunia szybko znajdzie świadomy dom, który otoczy ją miłością. Sunia do nowego domu wniesie sporo radości. Będzie oddaną psią przyjaciółką na wiele lat.
 
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567/ Magda: 503 842 241
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content