Vincent

Vincent

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 01/2009 .
  • Waga: 12 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
VINCENT
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 01/2009
WZROST: DO 40 CM
WAGA: OK. 12 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT
 
Vincent to bardzo przyjaźnie nastawiony pies, który trafiła do schroniska z ulicy. Błąkał się już dłuższą chwilę, był zaniedbany, wychudzony i bardzo brudny. Natychmiast zadbaliśmy o niego, umówiliśmy go do okulisty, ponieważ niepokoił nas stan jego lewego oka. Niestety okazało się, że w wyniku jakiegoś urazu oko jest w zaniku, drugie oko na szczęście jest sprawne. Dzisiaj Vincent czuje się dobrze, wrócił do formy, choć nadal jeszcze powinien przytyć kilka kilogramów. Jest gotowy do adopcji, by cieszyć się psią emeryturą u boku swojego człowieka.
 
Vincent to starszy pies, obok którego ciężko jest przejść obojętnie. Jest łagodny i przyjaźnie nastawiony, nie ma w nim cienia agresji, jest ufny i bardzo wdzięczny za chwilę uwagi. To pies o wspaniałym charakterze, jest towarzyski, lubi obecność człowieka. Lgnie do ludzi, nawet z nieznajomymi chętnie się przywita i da się pogłaskać. Jest ułożony i grzeczny, będzie wspaniałym towarzyszem dla spokojnej rodziny lub osoby starszej.
 
Vincent powinien trafić do domu mało aktywnego, nie potrzebuje już długich wędrówek, chociaż zawsze jest gotowy do opuszczenia boksu i pospacerowania po terenie schroniska. Z radością uczestniczy także w spacerach z wolontariuszami. Nie może pokonywać także sporej ilości schodów, dlatego powinien zamieszkać w domu z ogrodem lub w mieszkaniu z windą albo na parterze.
 
Vincent ma dobry kontakt z innymi psami, nie jest konfliktowy, nie zaczepia, na spacerach nie reaguje na przechodzące obok inne psy. W nowym domu może zamieszkać z drugim czworonogiem, może być także jedynym pupilem w rodzinie.
 
Nie znamy przeszłości Vincenta i nie wiemy czy mieszkał kiedyś w domu, ale zachowuje się jak typowo domowy pies. Dobrze zachowuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość. Jak na psiego seniora przystało lubi wygodę, a szczególnie miękkie legowiska. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Vincent to wierny i oddany psiak, który szuka domu pełnego miłości. Marzymy, by zaznał jeszcze domowego ciepła i opieki ze strony człowieka. Zasługuje na godną psią emeryturę. Szukamy dla Vincenta domu stałego lub tymczasowego. Zima w schroniskowym boksie jest wyjątkowo trudna dla starszych psów.
 
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość