Wolverine

Wolverine

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 03/2006 .
  • Adopcja: 25 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

WOLVERINE
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 03/2006
WZROST: OK. 50 CM
WAGA: OK. 25 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT

Wolverine trafił do schroniska z ulicy. Był bardzo zaniedbany, miał skołtunioną sierść, był brudny. Przykro było patrzeć na starszego tak zaniedbanego psa. Był też przygnębiony i bez sił. Znaleziony został w upalny dzień, był spragniony i wycieńczony. Na szczęście ktoś zauważył błąkającego się bardzo zmęczonego psa i zawiadomił schronisko. Nikt go nie szukał, ale jego stan wskazywał, że nikt od dawna nie troszczył się o nie niego i nie dbał o stan jego zdrowia. W schronisku natychmiast zajęliśmy się Wolverinem. Został zbadany przez weterynarza, odwiedził groomera, nabrał sił.
Dziś po zaniedbanym psie nie ma już śladu, ale smutek w oczach Wolverina jest nadal. Promienieje tylko gdy spędza czas z ludźmi. Bardzo chcielibyśmy znaleźć mu dom na resztę jego dni. Takie poczciwe starsze psy nie powinny spędzać starości w schronisku.

Wolverine okazał się psem bardzo łagodnym i przyjacielskim, w każdym widzi swojego przyjaciela. Nie ma w nim cienia agresji, jest psem uległym i karnym. Jak na seniora przystało większość dnia spędza na spaniu. Lubi wylegiwać się na słońcu. Uwielbia być głaskany, z radością spędza czas z człowiekiem. Ze względu na wiek nie potrzebuje już aktywnego domu, ale bardzo lubi spacery.
Chodzi powolutku, nie ciągnie na smyczy, lubi pobuszować w trawie w poszukiwaniu nowych zapachów. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu sprawia mu radość.

Wolverine ma dobry kontakt z innymi psami. Podczas spacerów nie reaguje na przechodzące obok inne czworonogi. W nowym domu może zamieszkać z drugim psem. Psy powinny zapoznać się przed adopcją.

Wolverine dobrze czuje się w pomieszczeniach, chętnie korzysta z legowiska, lubi wygodę, nie jest szczekliwy. Idealnie odnajdzie się w domu z ogrodem, może zamieszkać także w mieszkaniu. Ważne by mieszkanie było na parterze lub miało dostęp do winy. Ze względu na wiek nie powinien pokonywać sporej ilości schodów.

Mamy nadzieję, że Wolverine rozkocha w sobie kogoś i zamieni schroniskowy boks na kochający dom. Bardzo polubiliśmy tego psiego seniora, jego łagodne i wesołe usposobienie łapie za serce. Zasługuje na starość u boku kochającego opiekuna. Będzie wiernym i oddanym przyjacielem całej rodziny.

Dodatkowe Informacje

PIES PRZEBYWA W DOMU TYMCZASOWYM POD OPIEKĄ FUNDACJI POMOC DLA ZWIERZĄT.

Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/vAMUrufNTrhmLaFUA

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1002749279819050/

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adopt a pet
Skip to content