lapa1rekuperatory.pl
Dziękujemy za wsparcie „TOZ Fauna” w akcji wsparcia dla schronisk, którą Alior Bank zrealizował wspólnie z grupą PZU
 
 

lapa1Royal Canin Podziękowanie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „FAUNA” serdecznie dziękuje Royal Canin Polska Sp. z o.o. za pomoc dla zwierzaków ze Społecznego Schroniska dla Zwierząt im. św. Franciszka z Asyżu w Rudzie Śląskiej

[huge_it_gallery id=”13″]

 

lapa1Rossmann - pomagamy jak umiemy Dziękujemy firmie Rossmann

 

lapa1aquadrom Podziękowanie dla PINK BOWLING & CLUB Centrum Rozrywki w Rudzie Śląskiej. Pink Bowling & Club w Rudzie Śląskiej to sieć centrów rozrywki oraz jedyny tego typu klub w Rudzie Śląskiej, którego główną atrakcją jest 10-torowa kręgielnia marki Brunswick American Bowling Ten-Pin oraz największa sala bilardowa w mieście.

 

 

lapa1aquadrom Podziękowanie dla Aquadrom w Rudzie Śląskiej za pomoc okazaną naszym podopiecznym.

 

 

lapa1Tworzenie stron www Ruda ŚląskaSponsorem serwisu TOZ FAUNA jest firma SILNET
Silnet.pl to agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem. Pomogli zaistnieć w wirtualnym świecie ponad 1000 klientów.

 

lapa1

Praktyka weterynaryjna - dr.wet. Barbara PiesniewskaPraktyka weterynaryjna – dr.wet. Barbara Piesniewska Mamy przyjaciół w wielu miejscach na świecie, ale to jest szczególnie miła przyjaźń. Nasi podopieczni są czynnie wspierani przez lekarza weterynarii z praktyką poza granicami naszego kraju. Zapraszamy na stronę Kliniki .

 

 

lapa1

 

lapa1 

 

lapa1 

 

 

lapa1 

 

lapa1