Ares

Ares

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 01/2020 .
  • Waga: 19 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

ARES
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK:01/2020
WZROST: OK. 50 CM
WAGA: OK. 19 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT
 
Ares do schroniska trafił z ulicy. Nie znamy jego przeszłości, ale wnioskujemy, że nie miał do tej pory łatwego życia. Nie od razu potrafi zaufać człowiekowi. Wymaga czasu, cierpliwego i bardziej doświadczonego podejścia.
 
Ares w schronisku dał się poznać jako pies wesoły i pełen energii. Obdarzony jest dużą inteligencją i silnym charakterem. W stosunku do obcych bywa nieufny, potrzebuje czasu na zbudowanie więzi i zaufania. Powinien trafić do domu z doświadczeniem. Nie nadaje się na pierwszego psa w rodzinie. W stosunku do ludzi, którym ufa jest przyjacielsko nastawiony, z radością przybiega się przywitać i doprasza się o głaskanie. Gdy trafi do właściwej rodziny będzie wiernym i oddanym przyjacielem. Widać jak bardzo jest spragniony bliskości i miłości człowieka.
 
Ares poprawnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, jest posłuszny, reaguje na przywołanie. Jest psem, który za dobre jedzenie zrobi wszystko i lubi współpracę z człowiekiem. Zna kilka podstawowych komend. Jest młodym, pojętnym psem z dużym potencjałem do nauki, więc przyswajanie nowych reguł i zasad nie powinno stanowić dla niego większego problemu. Jak każdy młody pies wymaga sporej aktywności fizycznej i psychicznej.
 
Ares lubi towarzystwo psów. Nie zaczepia, nie popada w konflikty, nie broni zasobów. Na spacerach nie reaguje na przechodzące obok inne czworonogi. Może zamieszkać w domu z psem kub suczką. Może być także jedynakiem.
 
Zachowuje czystość, lubi przebywać w pomieszczeniach. Może zamieszkać w mieszkaniu lub w domu z ogrodem. Niestety przeskakuje płoty, więc w jego przypadku trzeba zadbać o porządne ogrodzenie lub nadzór człowieka gdy przebywa na terenie ogrodu. Osobom, które zna pozwala na wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i weterynaryjnych.
 
Ares to cudowny psiak, który zasługuje na dobre życie u boku swojego człowieka. Jest psem aktywnym, więc będzie szczęśliwy w domu lubiącym ruch i aktywne spędzanie czasu.
 
Dodatkowe Informacje
 
Kontakt w sprawie adopcji:
Marta 518 022 871
 
LINK DO ALBUMU:
 
LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/756668301515611
 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content