Astro

Astro

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 06/2012 .
  • Waga: 21 KG
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

ASTRO

MIESZANIEC

WYKASTROWANY

WIEK 06/2012

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA

WAGA: 21 KG

STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

STOSUNEK DO KOTÓW: POZYTYWNY

STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 LAT

 

Astro do schroniska trafił razem z drugim psem o imieniu Kosmo. Astro kilka lat temu został adoptowany z naszego schroniska, nie wiemy kiedy dołączył do niego jego psi kolega. Wydaje nam się, że psy były razem dość długo, ponieważ były ze sobą bardzo zżyte. Do schroniska trafiły po śmieci swojej właścicielki. Kosmo został już adoptowany i Astro w schronisku został całkowicie sam. Mamy nadzieję, że ktoś pochyli się nad jego smutną historią i podaruje mu dom, w którym będzie prawdziwym członkiem rodziny.

 

Astro jest naprawdę wyjątkowy, jego łagodne usposobienie sprawia, że ciężko jest przejść obok niego obojętnie. Jest pozytywnie nastawiony w stosunku do ludzi. Uwielbia pieszczoty, chętnie daje się głaskać i przytulać. Można powiedzieć, że kocha wszystkich. Nowym opiekunom z pewnością odwdzięczy się wiernością i oddaniem. Będzie wspaniałym psem rodzinnym.

 

Ze względu na wiek to pies zdecydowanie spokojniejszy. Jest ułożony i zapatrzony w człowieka. Spacery z nim to czysta przyjemność. Lubi długie spacery i chętnie uczestniczy w długich wędrówkach z wolontariuszami. Kocha wodę, a wypady nad jezioro na pewno zakończą się pływaniem, bo Astro uwielbia pływać.

 

Do tej pory Astro mieszkał w domu z ogrodem, więc jest przyzwyczajony do większej przestrzeni. W pomieszczeniach czuje się dobrze, potrafi utrzymywać czystość. Bez problemu znosi zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne.

 

Astro podczas spacerów zazwyczaj nie reaguje na przechodzące obok inne psy, czasem zdarza mu się obszczekać mijane czworonogi. W domu może zamieszkać z innym psem, ale też nie musi, może być jedynakiem w nowej rodzinie. Astro ma pozytywny stosunek do kotów, powinien odnaleźć się w domu z kocim towarzystwem.

 

Astro czeka w schronisku na lepsze jutro. Bez towarzystwa swojego psiego przyjaciela jest smutny i zrezygnowany. Mamy nadzieję, że ktoś da mu szanse i będzie mógł jeszcze poczuć się kochany.

Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Karolina: 696 101 146
 
LINK DO ALBUMU:
 
 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content