Balto

Balto

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 11/2017 .
  • Waga: 30 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
BALTO

MIESZANIEC OWCZARKOWATY
WYKASTROWANY
WIEK: 11/2017
WAGA: DO 30 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NEGATYWNY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT

 

Nie znamy przeszłości Balto, ponieważ został znaleziony na ulicy i odwieziony do schroniska. Od samego początku był przyjaźnie nastawiony w stosunku do pracowników schroniska i wolontariuszy. Widać, że nie miał złych doświadczeń z ludźmi.

 

Balto to sympatyczny i urodziwy pies, który przyjaźnie wita nowo poznane osoby. Kocha człowieka ponad wszystko. Jest łasy na pieszczoty i bardzo cieszy się z każdej chwili spędzonej z opiekunem. Szybko się przywiązuje, jest psem wiernym i otwartym na kontakt z ludźmi.
 

Ma neutralny stosunek do innych psów, na pewno lepiej czuje się w towarzystwie suczek. Przyszły opiekun powinien popracować nad jego dalszą socjalizacją z innymi czworonogami. W nowym domu może zamieszkać z suczką podobnych rozmiarów, może być także jedynym pupilem.

 

Balto lubi ruch i długie spacery, ale jego tempo jest dość powolne, a spacery polegają głównie na węszeniu i penetrowaniu polnych zakamarków. Dużą część spaceru potrafi iść przy nodze. Na smyczy, ani na lince nie ciągnie. Lubi się uczyć, ma zapał do pracy, z chęcią podejmuje nowe wyzwania i za wszelką cenę stara się im sprostać. Zna już kilka komend, potrafi ładnie siadać i podawać łapę. Nie wie co to jest szarpak, ale lubi biegać za piłką. Na razie jeszcze nie aportuje, ale uczy się oddawać piłkę. Jeżeli w pobliżu nie ma zabawki chętnie pobawi się liśćmi rozwiewanymi przez wiatr.

 

Balto może zamieszkać w domu z ogrodem lub w mieszkaniu na parterze lub z windą. Jednak z uwagi na to, że nie wiemy czy przebywał kiedyś w mieszkaniu idealnie gdyby zamieszkał w domu z ogrodem, gdzie na większej przestrzeni czułby się lepiej, a i aklimatyzacja byłaby dla niego łatwiejsza. Bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym. Lubi czesanie, a przy ogonie pozwala sobie zrobić absolutnie wszystko – z cierpliwością znosi wycinanie rzepów.
 
Szukamy dla Balto dobrego i odpowiedzialnego domu, w którym będzie prawdziwym członkiem rodziny – będzie mieszkać w domu i uczestniczyć w rodzinnych aktywnościach.
 
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Marta: 518 022 871
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:
 
 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content