Bruno

Bruno

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 02/2012 .
  • Waga: 10 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
BRUNO
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 02/2012
WZROST: OK. 38 CM
WAGA: OK. 10 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 LAT
 
Bruno został wyłowiony z Kłodnicy. Był w złym stanie, ledwo stał na łapach, był apatyczny i osłabiony. Nie wiemy czy ktoś celowo pozbył się psa wrzucająco go do wody czy sam do niej wpadł. Jedno jednak jest pewne, pies był zaniedbany i nikt od dawna nie przejmował się ani jego stanem zdrowia, ani pielęgnacją. Na początku był wystraszony i zdezorientowany miejscem, w którym się znalazł. Szybko otworzył się i pokazał jakim jest fajnym psem. Wciąż jednak jest smutny i widać, że bardzo potrzebuje domu. Zasługuje na psią emeryturę u boku człowieka. Niestety przyszło mu spędzać ją w schroniskowym boksie. Schronisko to nie jest miejsce dla takich psich seniorów. Mamy nadzieję, że skradnie czyjeś serce i będzie miał jeszcze okazje nacieszyć się domem.
 
Dzisiaj Bruno nabrał już sił i pewności siebie. Zdecydowanie przekonał się do pracowników schroniska i wolontariuszy. Dobre jedzenie, spacery i ciepłe schronienie sprawiły, że odzyskał chęć życia i zaczął wracać do dobrej formy. Bruno to już psi senior, więc potrzebuje domu spokojnego, który rozumie potrzeby starszego psa. Jak na seniora przystało od zabawy woli drzemkę w swoim legowisku. Nadal w schroniskowym boskie jest smutny i tęskni za swoim człowiekiem. Będzie wiernym i oddanym przyjacielem.
 
Ze względu na wiek nie wymaga już aktywnego domu. Może zamieszkać z opiekunem, który lubi spacery, ponieważ Bruno uwielbia ruch na świeżym powietrzu. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Bardzo lubi długie spacery, odpręża się wtedy węsząc i buszując w trawie, ale nie jest psem wymagającym dużej dawki ruchu.
 
Z innymi psami bywa różnie. Nie jest konfliktowy, ale są psy, których może nie polubić. Na pewno odnajdzie się w domu w towarzystwie suczki. Może być także jednym pupilem w rodzinie.
Bruno jest psem domowym, bardzo dobrze zachowuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość, nie niszczy. Szybko odnajdzie się w domowych warunkach. Jako psi senior docenia wygodę i miękkie legowiska. Przy odpowiednim podejściu zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne nie stanowią większego problemu.
 
Szukamy domu, który pokocha Bruna i otoczy go odpowiednia opieką. Mamy nadzieję, że wkrótce znajdzie upragniony dom, a uśmiech zagości w końcu na jego pyszczku.
 
 
Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567 / Magda: 503 842 241
 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content