Ciapek

Ciapek

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 06/2015 .
  • Waga: 22 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

CIAPEK
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 06/2015
WZROST: OK. 50 CM
WAGA: DO 22 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU ZE STARSZYMI DZIEĆMI

Ciapek trafił do schroniska po śmierci swojego opiekuna. Niestety był zaniedbany, więc wiemy, że nie miał dobrego i troskliwego domu. Gdy trafił do schroniska był niesamowicie smutny, nie rozumiał sytuacji, w której się znalazł. W końcu przywykł do nowej rzeczywistości. Choć smutek nadal widać w jego oczach, związał się już z pracownikami i wolontariuszami schroniska. Teraz czeka na nową, lepszą przyszłość.

Widać, że Ciapek nie miał złych doświadczeń z człowiekiem. Jest ufny wobec ludzi i z chęcią spędza z nimi czas. Właściwie człowiek jest dla niego na pierwszym miejscu. W schroniskowym boksie często przesiaduje w budzie, wychodzi tylko gdy widzi znane twarze. Widok jego smutnej mordki chwyta za serce. Ciapek nada się na psa rodzinnego, jest bardzo towarzyski i przyjaźnie nastawiony.

Ciapek nie jest już młodym psem, ale pomimo swojego wieku jest psem wciąż bardzo aktywny. Z radością uczestniczy w spacerach. Czerpie z nich ogromną radość, ponieważ to jedyne chwile, które spędza z człowiekiem. Ładnie chodzi na smyczy, jest ciekawy otaczającego go świata. Zwraca uwagę na przewodnika i pójdzie za nim wszędzie. Pies zapatrzony w opiekuna zapewne szybko nauczy się komend i zdobędzie nowe umiejętności.

Ciapek ma neutralny stosunek do innych psów. Na spacerach nie reaguje na przechodzące obok inne czworonogi. Jednak wydaje nam się, że Ciapek dotąd nie miał kontaktu z innymi psami. Lepiej będzie się czuł jako jedynak. Może ewentualnie zamieszkać z suczką po uprzednim zapoznaniu.

Ciapek żył do tej pory w domu z ogrodem. Zapewne zna zasady panujące w domu. Może zamieszkać w domu lub w mieszkaniu, ale lepiej będzie się czuł na większej przestrzeni. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

Mamy nadzieję, że smutna historia Ciapka chwyci kogoś za serce i ten wspaniały psiak szybko trafi do odpowiedzialnego i kochającego domu. Nowi opiekunowie z pewnością zyskają wspaniałego przyjaciela

Dodatkowe informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567

 

LINK DO ALBUMU:

https://photos.app.goo.gl/YETkCSjdanefQDqM7

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/groups/958102988244260

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content