Ciri

Ciri

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 12/2017 .
  • Waga: 16 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
CIRI
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 12/2017
WZROST: OK. 42 CM
WAGA: OK. 16 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z PSEM
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT
 
Ciri została znaleziona w lesie, w którym prawdopodobnie spędziła kilka dni. Stroniła od ludzi, jednak trafiła na osoby, którym los suni nie był obojętny. Przez kilka godzin zdobywali jej zaufanie, co zakończyło się sukcesem. Ciri została złapana i trafiła do schroniska, gdzie rozpoczęła nowy rozdział w życiu. Na początku była wycofana, ale szybko przekonała się do pracowników schroniska i wolontariuszy.
 
Ciri w schronisku dała się poznać jako bardzo łagodna sunia o wspaniałym charakterze. Lubi kontakt z ludźmi, szybko się przywiązuje, jest grzeczna i zapatrzona w swojego opiekuna. Lubi być głaskana, sama doprasza się o pieszczoty. Lgnie do wszystkich, nie ma problemów z zaufaniem. Człowiek jest dla niej na pierwszym miejscu. Ciri uwielbia dobre jedzenie, potrafi pracować za psie przysmaki. Za swoje ulubione przekąski zrobi wszystko, dlatego praca z nią to czysta przyjemność. Potrafi wykonać komendę „siad”, chętnie się uczy. Ciri to sunia wesoła, energiczna i pełna chęci do wszelakich aktywności.
Ciri zdecydowanie zadowolona będzie z aktywnego domu. Sunia lubi ruch na świeżym powietrzu, zawsze chętnie bierze udział w spacerach. Będzie świetnym kompanem długich, pieszych wycieczek. Podczas spacerów lubi węszyć i poznawać świat. Pięknie skupia się na człowieku. Na razie podchodzi do zabaw z rezerwą, ale powoli przekonuje się do zabawek, ostatnio próbuje bawić się szarpakiem.
 
Ciri ma neutralny stosunek do innych czworonogów. Aktualnie przebywa w boksie z samcem. W nowym domu może zamieszkać z psem, jednak psiaki powinny zapoznać się przed adopcją. Może być także jedynaczką.
 
Ciri wydaje się być domową sunią. Potrafi utrzymywać czystość, powinna szybko odnaleźć się w mieszkaniu, dobrze czuje się w pomieszczeniach. Przy odpowiednim podejściu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym. Nie nadaje się na pierwszego psa w rodzinie. Powinna trafić do domu, w którym był już pies.
 
Mamy nadzieję, że Ciri szybko znajdzie dom, który otoczy ją opieką i miłością. Do nowego domu z pewnością wniesie sporo pozytywnej energii.
Dodatkowe informacje
 
Kontakt w sprawie adopcji:
Aneta: 791 026 277
 
LINK DO ALBUMU:
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content