Czaplin

Czaplin

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 01/2013 .
  • Waga: 12 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

CZAPLIN
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 01/2013
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
WAGA: OK. 12 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 LAT
 
Czaplin został oddany do schroniska przez swojego właściciela, który twierdził, że stracił mieszkanie i nie ma gdzie się z psem podziać. Po jakimś czasie odezwał się do nas ponownie chcąc psa odebrać, tak się jednak nie stało. Smutny Czaplin długo wyczekiwał przy kratach na swojego ukochanego pana. W końcu pogodził się ze swoim losem i przywykł do schroniskowego życia.
 
Czaplin to pies, który lubi kontakt z człowiekiem. Widać, że nie stracił zaufania do człowieka. Lgnie do ludzi i chętnie przywita się z napotkaną na spacerze nową osobą. Jest przyjaźnie nastawiony i łagodny. Potrafi skupić się na opiekunie, za swoje ulubione przysmaki zrobi wszystko. Uwielbia zabawę zabawkami, doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju zabawy z aportowaniem i szarpakami. Jest psem ułożonym, więc osoby, które chcą adoptować domowego i ułożonego psiego towarzysza powinny wybrać właśnie jego.
 
Czaplin jest wesoły i energiczny, idealnie odnajdzie się w średnio aktywnym domu. Z racji wieku nie potrzebuje domu sportowego, ale powinien trafić do rodziny, która lubi długie spacery. Ruch na świeżym powietrzu sprawia mu radość, a wieku zupełnie po nie widać. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i zwraca uwagę na opiekuna podczas spacerów. Czaplin do nowego domu wniesie sporo pozytywnej energii.
Czaplin ma neutralny stosunek do innych psów. Aktualnie w boksie przebywa z suczką podobnych rozmiarów, z którą bardzo dobrze się dogaduje. Podczas spacerów zazwyczaj nie reaguje na przechodzące obok inne czworonogi, jednak lepiej czuje się w towarzystwie suczek, dlatego polecamy go do domu z suczką lub jako jedynaka.
 
Czaplin jest psem domowym, dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi zachowywać czystość. Do tej pory mieszkał w mieszkaniu. Bez większego problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Wiemy, że czarne, a na dodatek starsze kundelki mają najmniejsze szanse na znalezienie nowego domu, jednak nie tracimy nadziei, że uda mu się jeszcze znaleźć odpowiedzialnych opiekunów, którzy otoczą go miłością do końca jego dni.
Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content